30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Вigmir пропонує свою п'ятірку найцікавіших бібліотек столиці.

BOtaN


Перша в Києві приватна бібліотека на Воздвиженці. Затишне і добре обладнане місце для роботи і читання, в читальних залах спеціально відсутній wi-fi. Зате вистачає зручних крісел, під сходами навіть висить гамак. Тут є невелике кафе.За перебування в бібліотеці платити не потрібно, а от оренда книги на тиждень обійдеться в 50 грн.
Час роботи: з 10 до 23:00.
Адреса: вул. Воздвиженська, 9/19.

Американська бібліотека


Публічна бібліотека ім. Віктора Китастого при Києво-Могилянській академії - єдиною в столиці англомовна бібліотека. В її фонді є все для тих, хто вивчає англійську або вже нею володіє. На полицях можна знайти літературу наукового, довідкового, публіцистичного та, звичайно ж, художнього жанру. Крім друкованих видань, в бібліотека має мультимедійну колекцію, в якій є безліч документальних і художніх фільмів мовою оригіналу. У залах є безкоштовний wi-fi, великий асортимент настільних ігор. Тут постійно проводяться зустрічі.
Час роботи: пн-чт з 10 до 19:00, пт з 12 до 21:00.
Адреса: вул. Волоська, 8/5.

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Бібліотека Гете-інституту


Ще одна бібліотека при інституті, доступ до фондів якої відкритий для всіх. Тут все орієнтоване на Німеччину і все, що з нею пов'язано. Переважна більшість літератури представлено на німецькій мові, але є і трохи перекладної. Також є фільми, аудіокниги та музика на німецькою. Крім читального залу є медіа-майданчик, комп'ютери для роботи, зона для настільних ігор і різних зустрічей, які в бібліотеці проходять регулярно.
Адреса: вул. Волоська, 12/4.
Час роботи: вт з 11 до 15:00, ср-чт з 15 до 19:00, пт з 15 до 20:00, сб з 12 до 17:00.


Бібліотека Французького інституту


Тут знайдуться книжки українською, але основний акцент зроблений на франкомовній літературі. Книги, аудіо-книги, підручники для всіх рівнів володіння мовою, навчальні посібники, документальні та художні фільми - все це можна читати на місці або брати додому за символічну плату. У бібліотеці є три окремі зали, в яких можна провести час за мультимедіа, скористатися комп'ютером та інтернетом, а також спеціально прийти з малюками, для яких створено окремий затишний куточок з полицями, повними дитячих книжок.
Адреса: вул. Гончара, 84.
Час роботи: пн-чт з 12 до 19:00, пт з 12 до 20:00, сб з 11 до 15:00.

Бібліотека ім. Лесі Українки


Якщо захочеться відвідати класичну бібліотеку, в якій навіть при наявності комп'ютерів і wi-fi все ще зберігся справжній запах книг, то вам сюди, в найбільшу бібліотеку столиці. В її фонді міститься більше 280 тис. книг і матеріалів. У залах є інтернет, тут регулярно проводяться заходи, присвячені календарним подіям, виставки, музичні вечори та читацькі конференції. А книжки читати можна абсолютно безкоштовно.
Адреса: вул. Тургенєвська, 83-85.
Час роботи: пн-чт з 10 до 19:00, сб-нд з 10 до 18:00.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у київському парку відкрили бібліотеку просто неба.