У мережі з'явився трейлер нового серіалу "Нічний адміністратор" за однойменним романом британця Джона Ле Карре. Він відомий за гостросюжетними шпигунськими розповідями, а екранізація одного з них не стане виключенням.

Головні ролі у багатосерійному фільмі дісталися двом британцям - Г'ю Лорі та Тому Гіддлстону. Перший зіграв культового доктора-наркомана у серіалі "Доктор Хаус", а другий відомий усім фанатам коміксів Marvel за виконанням ролі бога Локі у "Месниках" та "Торі".

За сюжетом, колишній солдат Джонатан Пайн (Гіддлстон) влаштовується адміністратором у люксовому швейцарському готелі. Там він зустрічає багату людину із прізвищем Ропер (Лорі), яка є торговцем нелегальної зброї. Пайн вирішує ліквідувати увесь синдикат злочинця.

Цей серіал стане першою появою Лорі на телевізійному екрані після закінчення "Хауса". Гіддлстон також грає ролі переважно у великих фільмах.

Читайте також: Чендлер не приїде на зустріч "Друзів"

Автор оригінального роману Ле Карре - колишнім британській розвідник. Його відомий бестселер "Шпигун, вийди геть!" також екранізували.