На сайтах компаній, які займаються будівництвом нерухомості, часто можна натрапити на оголошення щодо продажу недобудованого житла. Проте, експерти запевняють, що в такому разі існує ризик залишитися без грошей і без житла.

Про це повідомляє "Сегодня".

Перше, що варто зробити – перевірити забудовника на легальність, залучивши професійних юристів.Отримати необхідну інформацію можна не виходячи із дому за допомогою різних інтернет-джерел. Переглянути сайт забудовника слід відразу, згодом – його поточні проекти, код, повне найменування, місцезнаходження. Найбільш надійні із них не приховують такої інформації.

За ідентифікаційними даними потрібно перевірити його юридичний статус у державному реєстрі. Там можна буде дізнатися і статутний капітал підприємця.

Згодом варто зазирнути на реєстр судових рішень, щоб перевірити його на наявність судових справ, а фіскальна служба підкаже, чи виплачує податки забудовник.

Популярні новини зараз
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Якщо всі документи в порядку і є в наявності у забудовника, слід зробити запрос проекут договору на придбання майбутньої квартири, а потім - детально вивчити договір разом із юристом.

Експерти радять не нехтувати такою процедурою, адже повернути гроші набагато складніше, ніж їх вкласти.

Нагадаємо, що раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що квартирні шахраї вигадали нові схеми з присвоєння чужої нерухомості.