Існує безліч способів догляду за нігтями і кутикулою. Наші нігті вимагають ретельного догляду. З різних методів є й такі, які завдають шкоди нашим нігтям.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРазом з порталом "Знай.ua", розглянемо список негативного впливу, який ми наносимо в процесі догляду за нігтями:
Читайте також: Школяр "пригостив" однокласників клофеліном
1. Потрібно видаляти лак з нігтів, який не містить ацетон
2. Необхідно робити перерву між покриттями лаком нігтів. Приблизно через кожні п'ять днів, дайте нігтям трохи відпочити. Лак для нігтів позитивно впливає на нігті. Він зміцнює їх і захищає від негативних зовнішніх факторів, але нігтям періодично потрібен відпочинок.
3. Намагайтеся якомога частіше наносити основу під лак. Не завжди лакове покриття виготовляють без додавання хімічних речовин.
4. Використання металевих пилок шкодить нігтям. Насправді металеві пилочки - минуле століття, тому вибираючи інструмент для підпилювання мацайте його, він повинен бути максимально м'яким. Металеві пилочки травмують нігті, що призводить до розшарування нігтів і ламкості.
5. Побутова хімія дуже негативно впливає на структуру нігтя. Використовуйте гумові рукавички, коли ви миєте посуд або займаєтеся прибиранням в будинку.
6. Ні в якому разі не використовуйте чужі інструменти для підпилювання нігтів і в цілому для догляду за ними. Є великий ризик занести інфекцію. Можна використовувати тільки оброблені матеріали, але не завжди є можливість це зробити.
7. Після і перед використанням своїх інструментів, їх необхідно обробляти спиртом або будь-яким засобом, яке вбиває бактерії.
8. Не завжди майстер манікюру може знати всі правила і тонкощі догляду за нігтями. При особистому догляді або на прийому у майстри пам'ятайте дуже важливе правило: пиляти потрібно по сухому, а різати по мокрому.
9. Намагайтеся не економити на своєму здоров'ї і доглядом за зовнішнім виглядом. Не купуйте дешеві інструменти, найчастіше вони зроблені з неякісного матеріалу, що призводить до нерівностей, розшарування, ламкості. При покупці палички для кутикули вибирайте інструмент з апельсинового дерева.
10. Постійна полірування нігтів робить їх беззахисними і слабкими. Поверхня стає занадто тонкою і надалі сам ніготь буде ламатися при найменшому легкому ударі.
Догляд за нігтями повинен бути не тільки поверхневим. Важливо стежити за своїм організмом і зсередини. Періодично пийте вітаміни і кальцій. Їжте більше молочних продуктів, які зміцнюють нігті.
Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що здоровий вигляд шкіри передбачає не лише зовнішній, косметичний догляд, але й використання цілого ряду препаратів, які допоможуть зберегти жіночу красу передовсім зсередини. Вітаміни та мінерали, при їх регулярному застосуванні, допоможуть не лише зробити шкіру здоровою та сяючою, але довше зберігатимуть її молодість.