У Києві біля Верховної Ради нещодавно відбувся Всеукраїнський страйк аграріїв.

Акцію прийшли підтримати сотні представників агросектору, серед яких були члени профільних асоціацій. Вони вимагали відновити систему оподаткування в АПК в частині спецрежиму з ПДВ.

Проте, така важлива подія обійшлася без головного "учасника", до якого по суті і були спрямовані болючі питання. Під час проведення мітингу, Тарас Кутовий, міністр аграрної політики, відсидівся на свинофермі, повідомляє gazeta.ua.

За словами аграріїв, скасування такої пільги потягне за собою скорочення кількості виробників в тваринництві, падіння аграрного сектору, який зараз має велике значення для української економіки та прямо впливає на цінову політику ринку.

Протестувальники вимагали присутності Кутового, який уповноважений внести ясність щодо змін у цій галузі. Проте, міністр рахував за необхідне відвідати свиноферму в Ірпені, аніж слухати вимоги учасників акції.

Популярні новини зараз
Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

"Приїхав на Національний день свиноферми в Ірпінь", - написав Кутовий в своєму Facebook .

Ситуацію намагався врятувати спікер Верховної Ради Андрій Парубій, який пообіцяв, що "питання будуть врегульовані". Проте, аграріїв обурило таке ставлення та ігнорування нагальних проблем сільського господарства.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий намагався зірвати вибори.