Що можна придумати дешевше засобу від целюліту як яблучний оцет? Цей компонент є на кухні практично у кожної другої господині, але на жаль мало хто знає, що яблучний оцет можна застосовувати для боротьби з целюлітом, тому оцет часто так і залишається додатковим компонентом для приготування їжи.На насправді, яблучний оцет дуже активно бореться з жирами, нещадно спалюючи їх, надає шкірі пружність і еластичність.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯблучний оцет містить корисні речовини і вітаміни. У ньому зібрані корисні елементи таблиці Менделєєва. У його складі більше 60 органічних сполук.
Яблучний оцет виводить токсини з клітин, усуває сліди втоми, покращує кровообіг, освітлює шкірні покриви, містить елементи, які підтримують молодість шкіри, прибирає шкірні дефекти, червоні точки на шкірі, пігментні плями і целюліт.
Читайте також: У мережі показали весняний Київ з висоти пташинного польоту
В ході погіршення рельєфу шкіри, у худих і пишних жінок з'являється целюліт. Навіть худенькі страждають від шкірних дефектів, іноді ще більше ніж пишні дівчата. Яблучний оцет відмінно справляється з подібним дефектом, але за умови, якщо цю процедуру робити регулярно.
Як застосовувати яблучний оцет при боротьбі з целюлітом? Портал "Знай.ua", розповість два методи, які легко виконувати в домашніх умовах. Яблучний оцет можна застосовувати як всередину, так і зовні. Внутрішнє застосування багатьох лякає, але це абсолютно безпечно, якщо дотримуватися інструкцій.
1. Внутрішнє застосування: беремо склянку води, додаємо туди столову ложку яблучного оцту. Деякі джерела рекомендують пити цей коктейль натщесерце, але оцет підвищує кислотність в шлунку, тому перед вживанням необхідно обов'язково що-небудь з'їсти.
Заборонено: пити яблучний оцет людям із захворюванням печінки та шлунково-кишкового тракту.
2. Зовнішнє застосування має кілька видів. Можна робити обгортання, приймати ванну, робити самомасаж.
Рецепт для обгортання:
Приймаємо душ, після цього необхідно очистити шкіру за допомогою скрабу. Нанесення обраної суміші. Косметичне або рафінована рослинна олія розводять з оцтом в співвідношенні 3 до 1.
Інший вид суміші: беремо по одній столовій ложці оцту, меду і води. Змішуємо в однорідну масу. При алергії на мед, його можна замінити перцем або корицею. При нанесенні тієї чи іншої суміші, одночасно виконується самомасаж протягом 15 хв. Замотувати в смужки з бавовняної тканини, змоченою в цьому ж розчині. Після цього лягаємо під теплий плед або ковдру. Бажано використовуйте старі ковдри, щоб їх не зіпсувати. Максимально намагайтеся виключити потрапляння повітря під ковдру. Тіло повинно бути однією температури. Починати потрібно з 30 хв. З кожним наступним разом збільшуючи час. Максимальна межа часу - 2 години. Після процедури приймаємо контрастний душ і наносимо на шкіру живильний крем.
Рецепт для самомасажу:
Самомасаж є одним з найефективніших методик. Змішуємо оливкову олію або рослинне разом з яблучним оцтом, в співвідношенні 1 до 3. Масажними рухами втираємо суміш в тіло. Після чого по тілу проходимо вакуумної банкою або масажною мочалкою. Необхідно максимально розкрити пори. Для кращого результату дану процедуру необхідно виконувати два рази в день. Після завершення необхідно прийняти душ і нанести живильний крем на тіло.
Рецепт для оцтової ванни:
Додаємо в ванну ½ яблучного оцту і занурюємося в цю воду на 15 хвилин. При цій процедурі шкіра стає більш еластичною і насичується корисними елементами, але вона не така ефективна як обгортання і самомасаж.
Протипоказання до застосування:
Вагітність і період лактації, захворювання серцево-судинної системи, гіпертонія, шкірні захворювання, цукровий діабет.
Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що існує 5 продуктів, які допомагають спалити зайвий жир. Вчені вважають, що якщо вживати ці продукти щодня, то в сукупності вони допоможуть позбутися целюліту.