Серед бойовиків "ДНР" не припиняються міжусобиці. Після того, як терористи, підконтрольні главі так званої "республіки" Олександру Захарченко, знищили загін "Троя", розгорівся скандал. Справа в тому, що загін складався в основному з громадян Росії.

Офіційний представник громадського руху "Донецька республіка" в Росії Євген Шабаев написав заяву на ім'я ватажка "ДНР" Олександра Захарченко. У заяві він описав, що сталося і просить з'ясувати долю понад 90 людей, повідомляє "Четверта влада".

У документі йдеться, що за підсумками штурму бази "Трої" в Озерянівці 7 людей врятувалися з оточення, 24 захопили в полон, а 92 людей упаковали в чорні мішки і вивезли на вантажівках у невідомому напрямку. Шабаев просить Захарченко з'ясувати їх долю.

Читайте також: Криваві розбірки у Горлівці. Бойовики винищують один одного

Нагадаємо, терористи Олександра Захарченко 29 січня взяли штурмом загін "Троя" в Озерянівці, який вступив у конфлікт з ватажком "ДНР". Внаслідок штурму є жертви і багато заарештованих. Причина конфлікту - бійці "Трої" займалися рекетом і кришуванням місцевого бізнесу, а також вийшли з покори "кураторів" проекту "ДНР" з ФСБ. Мало того, бійці "Трої" відкрито погрожували керівництву "ДНР" в соцмережах.