Світила медицини останнім часом все частіше піднімають питання появи так званого супер-циститу. Через невчасну чи неякісну діагностику жінки приречені страждати на цю хворобу усе життя.

Стандартний тест на визначення циститу здатний розпізнати лише менше половини інфекцій. Крім того, лабораторні культури, які використовуються для пошуку бактерій в сечі, також пропускають приблизно половина усіх інфекцій. Як якби цього не було достатньо, приблизно 20% -30% пацієнтів не реагує на антибіотики, які застосовуються для лікування циститу. Значна кількість цих проблем пояснюються нині існуючими алгоритмами терапії, які застаріли і перестали бути ефективними, пише MedikForum.

На думку дослідників з Університетського коледжу Лондона, використання застарілих методів лікування циститу поряд з неефективними засобами діагностики збільшує ризик того, що людина з не найтяжчим захворюванням буде страждати від нього до кінця своїх днів, не отримуючи адекватного лікування. Це призведе до хронічних інфекцій, які істотно знижують якість життя.

Читайте також: Наночастки з золота спалюють хвороботворні бактерії

Як відомо, цистит є найпоширенішою інфекцією сечостатевої системи. У всьому світі його жертвами стають понад 150 мільйонів людей щороку, і кожна третя жінка ще до досягнення 24 років обов'язково зіткнеться з циститом. Проте офіційна статистика – це ще далеко не повна картина захворювання.

Популярні новини зараз

Головне за день понеділка, 27 січня: коронавірус вже у Києві, а у Путіна виявили симптоми

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Надя Дорофєєва випадково стала "Міс року 2020" в Білорусі, все через фанатів: "Навіщо так красиво?"

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Показати ще

Люди з цією недугою скаржаться на зниження задоволення від сексу, вони не можуть займатися спортом, вживати певні напої та продукти харчування, частіше страждають від стресу і стикаються з іншими проблемами. Але найголовніше – цистит перешкоджає нормальному сечовипусканню, що суттєво знижує якість життя. Саме тому пошук досконаліших методів діагностики та лікування є зараз пріоритетом у подальшій роботі команди науковців.

Як писав "Знай.ua", робот-хірург пересадив нирки двом мешканкам Великобританії.