Світила медицини останнім часом все частіше піднімають питання появи так званого супер-циститу. Через невчасну чи неякісну діагностику жінки приречені страждати на цю хворобу усе життя.

Стандартний тест на визначення циститу здатний розпізнати лише менше половини інфекцій. Крім того, лабораторні культури, які використовуються для пошуку бактерій в сечі, також пропускають приблизно половина усіх інфекцій. Як якби цього не було достатньо, приблизно 20% -30% пацієнтів не реагує на антибіотики, які застосовуються для лікування циститу. Значна кількість цих проблем пояснюються нині існуючими алгоритмами терапії, які застаріли і перестали бути ефективними, пише MedikForum.

На думку дослідників з Університетського коледжу Лондона, використання застарілих методів лікування циститу поряд з неефективними засобами діагностики збільшує ризик того, що людина з не найтяжчим захворюванням буде страждати від нього до кінця своїх днів, не отримуючи адекватного лікування. Це призведе до хронічних інфекцій, які істотно знижують якість життя.

Читайте також: Наночастки з золота спалюють хвороботворні бактерії

Як відомо, цистит є найпоширенішою інфекцією сечостатевої системи. У всьому світі його жертвами стають понад 150 мільйонів людей щороку, і кожна третя жінка ще до досягнення 24 років обов'язково зіткнеться з циститом. Проте офіційна статистика – це ще далеко не повна картина захворювання.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Люди з цією недугою скаржаться на зниження задоволення від сексу, вони не можуть займатися спортом, вживати певні напої та продукти харчування, частіше страждають від стресу і стикаються з іншими проблемами. Але найголовніше – цистит перешкоджає нормальному сечовипусканню, що суттєво знижує якість життя. Саме тому пошук досконаліших методів діагностики та лікування є зараз пріоритетом у подальшій роботі команди науковців.

Як писав "Знай.ua", робот-хірург пересадив нирки двом мешканкам Великобританії.