Столичні зловмисники розкрили індивідуальний банківський сейф і викрали гроші та золоті злитки.

Про це повідомляє "Обозреватель" з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.

Вчора до поліції звернувся клієнт банку, який розташований в Подільському районі столиці.

Він повідомив, що з банківського осередку зникло близько 20 тисяч євро, 200 тисяч доларів, а також більше 30 золотих банківських злитків загальною вагою більше трьох кілограмів.

Наразі поліція вживає заходів з пошуку та затримання зловмисників.

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Читайте також: Нацбанку не вдалося оштрафувати Ощадбанк через афери нардепа Котвіцького

Нагадаємо, масові грабежі банківських сейфів в Києві почалися ще в квітні 2015 року. Під виглядом клієнтів зловмисники орендують одну з комірок і кожен день навідуються в банк, щоб покласти якісь цінності, а насправді підбираючи ключі до сейфів.

Підготувала Марина Лонська