У Дніпровській області Синельниківському районі неподалік від села Кислянка, археологи і шукачі почали розкопки радянського штурмовика Іл-2.

Про це повідомляє Відкритий.


Археологи і шукачі почали розкопки радянського штурмовика, який був збитий під час боїв у 1943 році.


В 2017 році, після опитування місцевих жителів, пошуковці встановили, що в 1943 році під час боїв за визволення Дніпропетровської області, з аеродрому в Краматорську в бік Дніпра вилетіли вісім радянських штурмовиків Іл-2. Однак на базу повернулися лише п'ять літаків.

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще


В 2017 році поблизу села Кислянка археологи розкопали один з штурмовиків. Вчені з'ясували, що він був збитий під час повітряного бою.


"За два роки ми провели п'ять розвідок у цій місцевості. Лише в нинішньому році змогли встановити точне місце падіння штурмовика. Його уламки лежать на засіяному фермерському полі, проте господар був не проти проведення розкопок. Більш того, ми отримали всі дозвільні документи від державних структур", — розповідає керівник експедиції Андрій Біжко.


Вже в перший день розкопок в полі були виявлені фрагменти збитого літака. У розкопках будуть працювати близько 10 осіб. Основні роботи археологи планують провести за тиждень-півтора.

Нагадаємо, невже існує: в гробниці китайського вельможі знайшли "еліксир безсмертя".

Як повідомляв Знай.ua , зібралися в Єгипет, тоді вчіть його історію: про що нам не розповідали на уроках, а даремно.

Знай.ua писав, біблійна чума стала дійсністю: люди шоковані вторгненням в країну, такого не було десятки років.