Кілька днів тому в Дніпрі відбулося просідання гуртожитку №2 "Дніпровської політехніки", через це всіх студентів екстрено евакуювали. Через швидкі збори деякі не встигли взяти з собою навіть найнеобхідніші речі.

Нещодавно місцева влада прийняли рішення, що складуть графік по якому студенти зможуть зайти в аварійний будинок і забрати все необхідне. Так як будівля знаходиться під загрозою обвалення в нього можуть входити лише кілька чоловік за раз.


Але голова надзвичайної комісії Олександр Шикуленко заявив, що студентам не дозволять входити в гуртожиток. Принаймні поки спеціальні служби не обстежують будинок і грунт навколо нього. Навіть незважаючи на те, що в останні дні зрушень не зафіксували, є ризик, що ситуація повториться.

Але протягом дванадцяти днів всі необхідні дослідження повинні бути зроблені і студентів впустять забрати свої речі.

Нагадаємо, що дніпровських студентів, які мешкали в аварійному гуртожитку впустять, щоб забрати свої особисті речі.

Раніше портал "Знай.uа" писав, , що під будівлею другого гуртожитку НТУ "Дніпровська політехніка" в суботу, 5 жовтня обвалився асфальт.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Також портал "Знай.uа" повідомив, що місцеві влади Дніпра прийняли рішення надати матеріальну допомогу студентам, які проживали в просевшем гуртожитку.