Неподалік Дніпра в річці Самара місцеві рибалки виявили медуз, що не на жарт їх здивувало. Відповідним роликом поділився користувач Сергій Олександрович в Facebook-спільноті «САМАРСЬКІ ПРОСТОРИ — Ігрень, Одинківка, Ксенівка, Рибальске».

Більшість з нас звикли бачити медуз лише у морському середовищі, тому користувачі мережі були сильно здивовані, побачивши їх у прісноводної річці Самара. Знятий місцевим рибалкою ролик підняв неймовірний шум у соцмережах. Багато почали припускати, що це пов'язано із зміною екологічної ситуації.

Це цікаво… скоро у нас в Самарі дельфінів побачимо… медузи вже припливли, — написав Сергій Олександрович.

Однак, еколог-біолог Віктор Мильвус пояснив, що в цьому явищі немає нічого незвичайного і бояться медуз не варто. Як виявилося, рибалка побачив у Самарі нікого іншого, як різновид прісноводних медуз Craspedacusta sowerbii.

Популярні новини зараз
Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Різниця у 28%: українцям у лютому пропонують газ дорожчий за 8 грн за куб Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику
Показати ще

Судячи з відео, яке виклали в соцмережі, це медуза-хрестовик. Вона зустрічається в річці Дніпро і в річці Самара ще з 80-х років минулого сторіччя. У цьому немає ніякої аномалії, боятися в жодному разі не треба, — прокоментував еколог.

Нагадаємо, що в озері дніпровського парку Глоби з'явилися незвичайні пташенята.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Дніпрі 12-річний хлопчик зловив 5-кілограмову щуку.

Також Знай.иа писав, що Погоди невідомі викинули в сміттєвий бак цуценя, якому тиждень від народження.