Стало відомо про те, що в Дніпропетровській області вандали почали руйнувати місто. Що відомо про це.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяТаким чином, повідомляється, що за останні кілька років, місцеві телерадіокомпанії на вулицях Покрови, що в Дніпропетровській області регулярно утримували чистоту і порядок. Роблять їх більш комфортними для проживання і красивими.
Про це повідомляли в прес-службі міської ради.
Минулого тижня комунальне підприємство» Добробут " прикрасили місто яскравими хризантемами, зробивши місцевим ще приємніше.
Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа
Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка
Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"
За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики
Однак, щастя тривало недовго. Вандали вирвали з коренем квіти з клумб. Для чого їм це було потрібно-залишається загадкою.
Це наочний приклад того, як деякі персонажі відноситься до міста, майна, а також своїм сусідам. Чергова розбита урна також була розбита поруч зі школою-ліцеєм. Мабуть, вона комусь дуже заважала, і вандали вирішили від неї швидко позбутися.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що на одному з житлових масивів Дніпра невідомі розламують новий спортивний майданчик.
Як повідомляв портал Знай.иа, у Дніпропетровській області дівчинка стала жертвою агресії своїх ровесниць.
Також Знай.иа писав, що у Дніпрі горе-мати залишила однорічну дитину посеред парку і пішла в невідомому напрямку.