Україна задихається: супутник показав, що ми накоїли

поділитись
Захисники природи показали, як "легкі" Землі стрімко зникають

У Закарпатській області природоохоронці показали запис з супутника, який яскраво демонструє, до чого людство доводить природу: близько 50 гектарів території, яка раніше була Карпатськими лісами, тепер всіяна пнями. Якщо не зменшити темпи, то зовсім скоро українці в буквальному сенсі почнуть задихатися.Про це представники Всесвітнього фонду природи WWF в Україні пишуть на своїй сторінці Facebook.

"Ще 13 гектарів тут почали рубати незважаючи на "період тиші". Зараз ведеться слідство", - йдеться в повідомленні.

У фонді також уточнили, що зйомку зробили в експедиції в Усть-Чорнянського лісництво (Мокрянський лісомисливське господарство) спільно з представниками Державної екоінспекції та журналістами.Екологи відзначили, що лісорубні квитки були виписані більш ніж на 20 ділянок, кожен з яких площею менше 1 га. Це викликало підозру про можливість порушення закону "Про оцінку впливу на навколишнє середовище".

Згідно з цим законом, при рубці на території понад 1 га є обов'язковим проведення громадських слухань. Тому експерти звернулися із заявою до Державної екологічної інспекції про необхідність здійснити термінову перевірку цієї території."Коли нам нарешті вдалося потрапити на місце, ми були вражені масштабом суцільних вирубок. Також, незважаючи на "період тиші", з 7:00 до 12:00 невідомі особи вирубали близько сотні дерев. Вибірково оглянувши пні свіжозрізаних дерев, ми виявили, що відсоток хворих дерев може бути значно менше, ніж зазначений в документації", - розповів Дмитро Карабчук, координатор проекту "Лісова варта" WWF в Україні.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вчені попередили про жахливу катастрофу, яка зовсім скоро може статися на Чорному морі. Вже зараз на моніторинг проблеми виділили декілька мільйонів євро.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
екологія, Карпати, вирубка лісу, супутник
Таак, від образу юного чарівного чарівника не лишилося нічого
0
0
12:15 20.07.2018
Занадто маленький топ співачки ледь не став причиною величезного казусу
0
0
11:39 20.07.2018
Одним з переможців став українець, а володарем головної премії - фотограф, якому пощастило зобразити натовп дітей-переселенців
0
0
10:02 20.07.2018
У січні жінка зазначила 81 день народження
0
0
09:13 20.07.2018
Згадаймо все хороше, що зробив Кличко для українців, у цей день
0
0
13:05 19.07.2018