30,5 гривень за долар - з такою ціною українці можуть зіткнутися вже в 2019 році, таку ціну напророкували в Міністерствах фінансів і економічного розвитку.

Про це з посиланням на проект бюджетної резолюції Кабінету міністрів повідомляє "Інтерфакс".

При цьому в уряді очікують, що при зниженні інфляції до 6,5%, ВВП України в 2019 році зросте до 3,6%.



Раніше представники регулятора повідомили свої прогнози щодо зростання національної економіки і рівня інфляції на наступний рік. Зокрема, там вважають, що в наступні 2 роки економіка України навпаки сповільнить зростання. Напередодні свій прогноз щодо економічного зростання в Україні висловили і в Світовому банку. Там повідомили, що при проведенні ключових реформ, зокрема створення антикорупційного суду і ринку землі, ВВП України в 2018 році може зрости на 3,5%.

У той же час там зазначили, що якщо уряд і парламент провалять прийняття необхідних Україні реформ протягом декількох найближчих місяців, то економіка виросте на менше, ніж 3%. У Банку також уточнили, що чекають на зарахування чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

Популярні новини зараз
Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

На думку керівника програми Світового банку в Україні, введення податку на виведений капітал зараз є фіскально неприйнятним.

Що буде з доларом в 2018


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що економічний експерт розвінчав популярний серед українців міф про "долар по 8" і Віктора Януковича. Він також пояснив, чому це вкрай негативно позначилося на економічній ситуації в Україні.

"Всі ці резерви і витратили на те, щоб тримати курс гривні по 8. Насправді курс гривні, щоб він був збалансованим і резерви не витрачалися, повинен був плавно збільшуватися. Замість цього його штучно тримали на рівні 8 гривень", - розповів колишній банкір.