Після вибуху у політехнічному коледжі Керчі місцеві мешканці ще досі не оговталися. Вони впевнені: правду замовчують, а тих, хто міг її розповісти, просто залякали.


Приміром, користувачі скаржаться у Twitter з посиланнями на анонімні джерела, що декого зі свідків навіть спробували "просто купити":

"Невже всіх залякали і купили, що вони не можуть сказати правду про перила, про людей у масках, про тих, хто стріляв. Моя версія така — хлопця і його спільників просто підставили, сказавши їм, що це лише вчення, і парубки думали, що все не по-справжньому, але, як тільки все почалося, й вони зрозуміли, що все — серйозно, то їх прибрали", — йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей Працюючи все життя заробили мізерні виплати: чому у стареньких крихітні пенсії Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів
Показати ще


Припускають, що тому, хто наважиться говорити відкрито, загрожує суттєва небезпека:

"Шкода, що вас залякали, шкода, що все повісили на хлопця, який, очевидно, не знав, що його до того примусять", — наголошується у пості.


Як відомо, днями слідчі знайшли флешку в речах студента Владислава Рослякова, який влаштував стрілянину і вибух у Керченському політехнічному коледжі.

Влад Росляков
Влад Росляков

На ній зберігалися книги із хімії та піротехніки. Втім, правоохоронці мають сумніви, що за цією літературою хлопець міг самостійно зібрати вибухівку.


Дивіться: Батько Владислава Рослякова вперше заговорив на камеру про теракт у Керчі


Нагадаємо, бабуся "керченського стрілка" розповіла шокуючі подробиці про родину Рослякова та психічні відхилення онука.
Як повідомляв Знай.ua, батько Рослякова розкрив головну причину кривавої бійні у керченському політехнічному коледжі.
Також Знай.ua писав, загадкова дівчина "керченського стрілка" показала Рослякова з несподіваної сторони.