Надзвичайна подія сталась у селі Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області. Четверо школярів 9, 11, 12 і 13 років йшли на тренування боротьбі в школу, яка знаходиться на іншому березі протікає через село річки Кодима. Перейти річку можна було через міст. Утім хлопці вирішили скоротити шлях і пішли по замерзлій річці.

Тонкий лід не налякав хлопчаків

Річка в цьому місці не дуже широка, і, здавалося, перебратися на інший берег можна легко і швидко. Однак після того як компанія пройшла метрів п'ятнадцять, у воду провалився наймолодший з хлопців. Найстарший, Вадик, не розгубився, ліг на лід та зумів витягнути товариша. Але через кілька секунд крига тріснула під ногами 11-річного хлопчика. Він опинився в воді, не вміючи плавати. Спільними зусиллями друзі витягли і його.

Згодом у воді вже барахтались і інші двоє з компанії.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

"Все це бачив житель села, будинок якого стоїть на березі. Чоловік взяв поливальний шланг і побіг на допомогу дітям. Однак лід під ногами проломився, йти далі було не можна", - розповіла керівник прес-служби ГУ ДСНС в Миколаївській області Иляна Пацюк.

Доклавши максимум зусиль хлопці таки змогли дістатися до берега. Чоловік покликав їх до себе в будинок, закутав ковдрами, напоїв чаєм і обдзвонив батьків хлопців. Незабаром юних екстремалів розібрали по домівках.

Рятувальники відзначили грамотні дії старшого з хлопців, який допоміг вибратися на берег товаришам. Однак закликають дітей не виходити на лід без супроводу дорослих, а тим більше в відлига.

Глибина річки Кодима така, що в ній цілком можна було потонути. Ще й річка має досить швидку течія.

Нагадаємо, Засніжені тротуари та слизькі пороги: поки блогери ставлять заліки Кличку, кияни провалюються в замети.

Як повідомляв "Знай.ua", снігопади в Україні спровокували перші ДТП з серйозними наслідками. Також "Знай.ua" писав, сніговий апокаліпсис перетворив Київ на холодне пекло.