У Львівському перинатальному центрі може піднятися хвиля протестів. Причиною тому може стати обрання нового глави центру.

Відомо, що на посаду голови є один кандидат - Олександра Бойчук, франківський лікар.

Директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак повідомила, що вплинули на таке рішення у Львівській обласній раді.

Грунтувалися в облраді на тому, що Олександра Бойчук дуже досвідчений лікар і професіонал своєї справи. Але і не стали приховувати той факт, що у неї зовсім немає навичок управління персоналом і вже тим більше перинатальним центром.

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Це всього лише одна сторона ситуації. Не забуваємо про те, що центр без персоналу просто не зможе функціонувати. Думка співробітників була практично одностайною.

Працівники перинатального центру виступили з заявою і попросили перш ніж призначати нового директора, узгодити його кандидатуру з ними, так як саме їм працювати під його керівництвом.

Персонал написав заяву і виклав його на офіційну сторінку перинатального центру у соціальній мережі Фейсбук. Вони розповіли про те, скільки жінкам допомогли, скільки народилося дітей і які проводилися операції. Все це говорить лише про те, що там працює команда професіоналів, і вони просять лише рахуватися з їх думкою.

У заяві повідомляється: "Трудовому колективу стало відомо про спробу призначити на керівну посаду в ЛОКПЦ особу, зовсім незнайому колективу лікарні. Це, ймовірно, буде здійснено шляхом призначення особи на посаду головного лікаря або заміщення особою посади виконуючого обов'язки директора ЛОКПЦ - без обговорення і без попередньої згоди на це колективу. Трудовий колектив лікарні тільки завдяки злагодженій роботі забезпечує збереження здоров'я жінок, дітей і попереджає виникнення та лікування важких ускладнень при вагітності і пологах. Такі нераціональні кроки щодо невиправданого призначення "зверху" приведуть до збурення і розгубленості в колективі. Це безумовно позначиться на якості надання медичної допомоги, створять незручності і невиправдані ризики в наданні медичної допомоги, ризики життю та здоров'ю пацієнтів".

Нагадаємо, випускники українських шкіл масово отруїлися в день святкування випускного вечора.

Як раніше повідомляв Знай.uа, першокласниця з України поїхала зі школи на кладовище.

Знай.uа писав, відома дитяча лікарня потрапила в епіцентр скандалу.