В Україні деякі депутати Верховної Ради стали своєрідними "гарантами безпеки" для провокаторів. При цьому випадковий таксист UBER, котрий привіз самопризначеного керівника компанії, припускають, став інструментом в руках рейдерів.

Днями на СТО Богданівське приїхав так званий "директор" – Пиріжок Максим.У колективі його засипали питаннями на зразок як отримав посаду, хто керував призначенням, і головне – в які терміни виплатить зарплату, та чи видасть її взагалі.

Виникали сумніви й щодо компетентності чоловіка. Відповіді від посібника рейдерів ніхто не отримав, працівники фірми не витримали, зібралися на протест, скандуючи "ганьба".

Обурених людей зміг заспокоїти тільки начальник служби безпеки підприємства. Малолітній рейдер віддячив своєрідно - поїхав в поліцію і поскаржився у заяві, що його "ображають".

Популярні новини зараз

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Насправді в компанії знають: Пиріжком керує стійка група з числа депутатів різного рівня (в тому числі Верховної Ради), які мають велике кримінальне минуле і неодноразово фігурували у справах із незаконного отримання майна. Інформація підтвердилася й з іншого несподіваного боку – керує цим всим начальник поліції Чернігівщини Е. Альохін.

Спроба рейдерського захоплення Промстройіновація

Правоохоронці досить глибоко вивчили діяльність злочинного синдикату, їх посібників з числа діючих працівників Служби безпеки України та Генеральної прокуратури і найближчим часом нададуть громадськості результати своєї роботи.

Ми вже писали про те, що відбувається спроба незаконно заволодіти компанією Промстройіновація, яка об’єднує ТОВ Прилуцьке ХПП, Оріон-СКТ і СТОВ Богданівське.

Ці підприємства протягом останніх трьох років роботи забезпечують робочими місцями понад 300 осіб, виплачують гідну заробітну плату своєчасно і в повному обсязі. Для керівництва далеко не секрет, що рейдери заручилися злочинною підтримкою нотаріуса Ірини Мамай, яка, за інформацією компетентних органів є чорним нотаріусом, і надає послуги різним ділкам з незаконної перереєстрації корпоративних прав підприємств.

Згодом стало відомо: президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча.

Валерій Куліч з грудня 2012 року було депутатом Чернігівської обласної ради, а з 2014 року - народним депутатом України VIII скликання від Блоку Петра Порошенка. Відомо, що Куліч був призначений головою Чернігівської ОДА в кінці березня 2015 року.
Як неодноразово повідомляли місцеві ЗМІ, саме за губернаторства Валерія Куліча рейдерство на Чернігівщині набуло неабиякого розмаху. Не минало й тижня, як на свавільство рейдерів не жалілися місцеві підприємці.

Нагадаємо, в Україні рейдери захоплюють прибуткові підприємства.

Як повідомляв портал "Знай.ua", шахраї вигадали новий спосіб дурити українців.

Також "Знай.ua" писав,президент звільнив захисника рейдерів.