Фінська сфера таксі страждає від нестачі кваліфікованої робочої сили. Про це пише Yle. Столична компанія Taksi Helsinki заявила, що могла б негайно найняти кілька сотень нових водіїв.

Фірма Taksi Vantaa також підтверджує нестачу водіїв. Компанії, що пропонують послуги таксі в інших містах, також посилаються на брак робочих рук.

Виконавчий директор Taksi Vantaa Еса Ніссин заявив, що лібералізація ринку послуг таксі змусила багатьох водіїв припинити роботу, оскільки падіння заробітку виглядало невідворотним у зв'язку з виходом нових гравців на ринок.

Раніше українцям пояснили, чому їх так чекають у Польщі. Так, 25 липня, спікер польського Сенату Станіслав Карчевський пояснив, за що Польща так цінує заробітчан з України. Здебільшого він упевнений, що українці поважають польські цінності. На питання, чому Польща не виконує зобов'язання по прийому біженців з Північної Африки і Близького Сходу у відповідності з вимогами ЄС, спікер Сенату традиційно нагадав "про мільйони українців", яких приймає країна.

Популярні новини зараз
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Показати ще

"Чи знають критики, що за останні два роки до Польщі приїхало більше двох мільйонів українців? Багато політиків у ЄС цього не знають", — відповів Станіслав Карчевський.

У той же час, як повідомлялося раніше, українські заробітчани облюбували іншу країну ЄС. Українці активно шукають можливість залишитися жити і працювати в Литві, а ось трудових мігрантів з Росії стало менше. Про це яскраво свідчать статистичні дані. За даними департаменту міграції при Міністерстві внутрішніх справ Литовської республіки на 1 липня 2018 року в Литві проживають 54 393 іноземця, з них - 15 291 - громадяни України (це на 55,4% більше, ніж рік тому).

Нагадаємо, у Вроцлаві була виявлена полька, яка допомагала українцям знайти роботу на будівництвах, після чого відбирала у них паспорти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, з якими умовами праці стикаються українські робітники за кордоном.

Також "Знай.uа" писав, де і за що українським заробітчанам платять найбільше.