Прийняте рішення передбачає скасування можливості відмови в оформленні посвідки на проживання, якщо дата в'їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

Кабінет міністрів України спростив умови для працевлаштування іноземців та осіб без громадянства на території держави. Це рішення було прийнято 18 липня на засіданні уряду. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Зараз для отримання посвідки на проживання співробітники Державної міграційної служби вимагають від іноземців після отримання дозволу виїхати і повернутися в Україну. При цьому такий виїзд/в'їзд може бути здійснено через територію будь-якої країни і не передбачає отримання жодних додаткових документів, – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення передбачає скасування можливості відмови в оформленні посвідки на проживання на підставі того, що дата в'їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

Популярні новини зараз
Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами"
Показати ще

Відзначається, що очікуваний результат таких змін – відкритість України для висококваліфікованих іноземних спеціалістів, а також зменшення навантаження на Державну міграційну службу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що іноземці кинулися скуповувати українську нерухомість. Низькі ціни на українську нерухомість привернули увагу іноземців, які почали активно купувати квартири. Інвестори, у свою чергу, почали виявляти підвищений інтерес до складських та офісних приміщень, а також торгових центрів. При цьому наголошується, що особливим попитом користується тільки найліквідніше житло.

Низька вартість житла разом із зростаючою ціною його оренди обіцяє серйозні інвестиційні вигоди. За словами експертів, поки частка таких покупців, невелика — не більше 3% від загального числа угод. Насамперед, це люди з українським корінням, іноземні бізнесмени або середній менеджмент іноземних компаній. Останні або самі купують житло, або роблять це за рахунок підприємства.

Ще одна нечисленна категорія покупців — іноземні студенти, які навчаються у вузах Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Ужгорода та Одеси, які на час навчання купують невеликі квартири або житло з великою кількістю кімнат відразу на кілька людей.