У Львові літня школа україністики "Крок до України" навчатиме солов’їній представників із шести країн.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Навчання, яке проходитимез 16 по 29 липня у Львові, представлене в рамках ХІ Міжнародної школи україністики.

"Цьогоріч учасниками Літньої школи будуть представники із шести країн світу - Аргентина, Білорусь, Словенія, Алжир, Туреччина, США", - зазначили в Міжнародному інституті освіти, культури та зв'язків з діаспорою.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Особливістю літньої школи буде участь дві численних делегації з Аргентини та Білорусі.

"Приїзд представників українського культурного товариства "Просвіта" в Аргентинській республіці - 12 студентів - є продовженням і розвитком успішної взаємодії цієї громадської організації з МІОКом на виконання Угоди про співпрацю, підписаної 2012 року. МІОК підтримує також важливий напрям діяльності Посольства України у Білорусі щодо вивчення української мови, запросивши до участі у школі слухачів безкоштовних курсів з української мови у Мінську, що були організовані при Посольстві", - додали організатори.

Програма цього року, за словами представників школи, буде насиченою до неї увійдуть також різні цікаві екскурсії українськими містами та різноманітні майстер-класи та зустрічі з видатними українцями.

Захід з нагоди відкриття літньої школи, приурочений до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України та з нагоди відзначення 150-ліття товариства "Просвіта".

Дивіться: Українська мова стає все популярнішою за кордоном

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на декілька важливих моментів, перш ніж відправити чадо за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої не визнають в інших державах.

Також ми писали про те, що опубліковано рейтинг найкращих вищих навчальних закладів України у 2018 році.

Список найкращих вишів України очолили київські університети, серед яких Київський технічний університет ім. Сікорського та КНУ ім. Шевченка. Далі йдуть Харківський ім.. Каразіна та Сумський державний університет і Національний Львівський університет.