Сьогодні рано вранці 12 березня, невідомі зловмисники здійснили обстріл другого і третього поверхів Голосіївського районного суду Києва. Про прикрий інцидент повідомила "Судово-юридична газета". 

Нападники зробили серію пострілів стіни суду і вікна другого і третього поверхів будівлі.

Обстріл був проведений з тильного боку будівлі і спрямований у бік кабінетів суддів. Тобто зловмисники ціленаправлено хотіли когось зачепити.

В суді жахливий інцидент, внаслідок якого, на щастя, ніхто не постраждав, пов'язують із професійною діяльністю.  У результаті стрілянини пошкоджено вікна і фасад будинку.

Наразі на місці працюють фахівці та співробітники правоохоронних органів.

Нагадаємо, Україну позбавили найнебезпечнішого рецидивіста: неадекват з молотком змушував тремтіти кожного. 

Як повідомляв портал "Знай.uа": вбивцю українки в Єгипті засудили до вищої міри покарання. Злочинець пояснив, що наважився на напад з причини фінансових труднощів.

Також "Знай.uа" писав, що у Києві схопили небезпечну банду таксистів: присипляли та обдирали до нитки.

У Києві копи затримали двох чоловіків. Зловмисники прикидались таксистами і грабували своїх пасажирів. Горе-таксисти їздили по місту з характерною "шашкою" таксі і підшукували в громадських місцях. Користувались попитом нічні розважальні заклади і ресторани - звідти здебільшого забирали пасажирів напідпитку. Злочинці присипляли п'яних пасажирів і легко грабували їх.