У Києві в п'ятницю, 31 травня, сталася серйозна аварія, в якій брало участь шість машин, п'ять з яких – дорогі Мерседеси.

ДТП потрапило на відеозапис, яку опублікували в ДТП.Kiev.ua.

#Дтп в самой бедной стране Европы: #Киев, #столичное шоссе к Выдубичам, бюджетники и судсидианты в левом ряду. В лучших традициях дохида 4000 в месяц. На всю родину. На павзе:)

Geplaatst door dtp.kiev.ua op Vrijdag 31 mei 2019

"ДТП в найбіднішій країні Європи: Київ, Столичне шосе до Видубичам, бюджетники і субсидіанти в лівому ряду. У кращих традиціях доходу 4000 в місяць. На всю батьківщину. На павзе:)", - свідчать коментарі до відеозапису.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 липня: обережно з фінансами та контролюйте нервозність Куб газу здорожчав майже на 5 грн: українців шокували новою ціною Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку
Показати ще

Варто нагадати, що

Під Києвом автомобіль BMW на швидкості більше 200 кілометрів на годину влетів під фуру. Водій легковика помер на місці.

Трагічна ДТП сталася в четвер, 30 травня, на Житомирській трасі біля населеного пункту Копилов в напрямку в бік Житомира близько 18:30. Про це повідомляє Інформатор.

Нагадаємо, У Чернівецькій області у жахливій ДТП розбилися два брати

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Польщу потрясла ДТП з українськими студентками

Також Знай.ua" писав про те, що Київський маршрутник довів українців до сліз чоловічим вчинком