Недалеко біля села Раденское Олешковского району Херсонської області сталася жахлива трагедія. Відомо, що молоду дівчину вбило ударом блискавки.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ, пише портал "Політека".

Відомо, що трагедія сталася вранці в понеділок, 3 червня, на плантації з полуницею. Туди було доставлено групу людей на роботу з Миколаївської області.

"Як тільки люди приступили до роботи, як пролунав грім, і відразу ж вдарила блискавка. Розряд вразив 17-річну дівчину, яка не встигла нікуди сховатися. Її смерть стала майже миттєвою – реанімувати пацієнтку не вдалося", – йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках Українцям можуть призупинити пенсії: кому це загрожує ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

Інші учасники польових робіт не постраждали.

Нагадаємо, у ракету Путіна потрапила блискавка: "Наклали повні кокошники", - це треба бачити.

Як повідомляв Знай.uа аномальна стихія бере реванш: українців попередили про різке погіршення погоди.

Знай.uа писав, громи і блискавки терзатимуть небо.