Вчора, 24 червня, поблизу міста Сугета (префектура Кіндія, західна частина Гвінеї) розбився легкомоторний літак авіакомпанії Eagle Air. В результаті катастрофи загинули чотири людини.

За даними місцевих ЗМІ, на борту перед аварією знаходилися два пілоти - німець і громадянин Кабо-Верде, а також два бортмеханіка - поляк і гвінеєць. 

Для розслідування причин події сформована спеціальна комісія.

Не остання авіакатастрофа

Нещодавно подібна доля спіткала літак з військовослужбовцями, який слідував в населений пункт Башар на південному заході країни. Повітряне судно впало на землю через кілька хвилин після зльоту з аеродрому бази ВПС в Буфаріке. Одразу після падіння на сільськогосподарське поле борт загорівся.

На місці катастрофи велася пошукова операція. Судячи з запису, зробленого в районі трагедії, над уламками піднімалися клуби диму. Про причини аварії поки нічого не повідомляється.

За непідтвердженою інформацією, при наборі висоти спалахнув один із двигунів. На даний момент відомо про 257 загиблих.

Дивіться: розбився військово-транспортний літак, сотні жертв

Як повідомляв портал "Знай.ua", через технічні несправності чартерний рейс Одеса-Барселона був змушений повернутися. Проте вже у 18:47 він повторно піднявся в небо. Просто перед злетом у літака кружляли техніки. При цьому компанії YanAir, щоб виконати цей рейс, довелося повністю замінити екіпаж і капітана літака. Літак же, про несправності якого заявлялося раніше, залишили той же. Туркомпанія, яка відправляла людей на відпочинок за путівками, наполягає, що літак справний. Саме на ньому повинні повернутися одесити, які зараз застрягли в Барселоні. Однак не всі ризикнули піднятися в небо вдруге і близько 20 осіб відмовилися від польоту, решта 100 пасажирів вирішили не втрачати свої путівки. В аеропорту повідомили, що чартерний рейс був запланований на 5 годин ранку суботи. Виліт був здійснений з більш, ніж годинним запізненням і через деякий час літак повернувся в Одесу. Була інформація про несправності устаткування.