В Україні сьогодні, 19 травня, відзначається День Європи – у Києві та інших містах країни пройдуть різні заходи, присвячені святу.

На державному рівні це свято було засновано в 2003 році – його відзначають кожну третю суботу травня після прийняття Україною стратегічного курсу на євроінтеграцію.

Відзначати свято до 25 травня — лекціями, фестивалями і конкурсами. Головне святкування відбудеться на Контрактовій площі, де пройде концерт, а всі охочі зможуть взяти участь у велопробігу центральними вулицями міста.

Знай.ua нагадує, що 17 травня 2018 року у всьому світі відзначають День вишиванки. Традиційно в цей день люди на один день відмовляються від повсякденного одягу й одягають вишиті сорочки. Дата свята щороку інша - прийнято відзначати його щорічно в кожен третій четвер травня. Знай.ua зібрав для читачів найкращі привітання з Днем вишиванки у віршах і листівках.

Привітання з Днем вишиванки у віршах

Одягну я зранку
Білу вишиванку,
Заплету у косу
Я Червоний мак,
Вмиюся росою
З зілля на світанку
І піду міжду люди так.
Хай Усі навколо
День новий стрічають,
Хай співають гучно
Радісних пісень,
Бо сьогодні свято
(Українці знають!),
Й весело святкують
Вишиванки День !!!

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

Показати ще

Також нагадуємо, що українці у вишиванках вразили канадців несподіваним виконанням колядки. 20 чоловіків заспівали посеред торгового центру в місті Едмонтон.

Відповідне відео з'явилося на каналі в YouTube.
Український чоловічий хор виконав різдвяну пісню "Добрий вечір тобі, пане господарю".

Спершу співаки звернулися до краян з різдвяним привітанням, після чого почали колядувати.

"Наші брати і сестри, розкидані по всьому світу, ми передаємо ці різдвяні вітання від Українського чоловічого хору з далекого канадського міста Едмонтон",– привітав українців артист.

Співати почали двоє чоловіків, до них постійно підходили і інші учасники, які підходили до звичайних куртках і нагадували простих відвідувачів ТЦ. Потім скидали верхній одяг, і в вишиванкх приєднувалися до хору.