У Росії попрощалися з актрисою Ніною Дорошиною, яка померла 21 квітня у віці 83 років.
Громадянська панахида проходила в московському театрі "Современник", де актриса пропрацювала 59 років.
Відкритий труну з тілом Дорошиною був розташований на сцені театру, до якого прийшли покладали квіти.

Поховають актрису на П'ятницькому цвинтарі.
В останній шлях Дорошину проводили аплодисментами та вигуками "Браво!"

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Показати ще

Портал "Знай.uа" нагадує, що актриса Ніна Дорошина померла в суботу, 21 квітня запам'яталася широкому глядачеві за фільмом "Любов і голуби". Всі її знають, як крадійку чоловічих сердець, але деякі аспекти життя артистки відомі лише небагатьох чинників колі відданих шанувальників творчості.

Мало хто знає, що Дорошина дивом уникла жахів війни завдяки відрядження папи. Майже все дитинство Ніни пройшло не в СРСР. Батько її працював оцінювачем хутра на ростокинском комбінаті і буквально перед початком війни він отримав призначення в Іран, де займався закуповкой матеріалів для потреб Червоної армії. Саме в Ірані і пройшло майже все дитинство майбутньої актриси. Там вона навчилася чудово говорити на фарсі.

Актриса мала успіх у письменників і чоловіків в цілому. Так, актора Олега Даля тоді ще дівчина Дорошина зачарувала на зйомках фільму "Перший тролейбус". Вони одружилися, але цей зв'язок стала лише марною спробою Ніни забути роман з художнім керівником театру Олегом Єфремовим, з яким у неї були складні і болючі відносини.

З Далем у кінцевому підсумку вона розлучилася і пізніше вийшла заміж за театрального майстра по світу Володимира Ішкова. Всі, хто її знав, відзначали її гострий розум, доброту і невичерпну енергію.

Легендарна радянська актриса Ніна Дорошина померла на 40-й день після смерті свого вічного партнера на сцені Олега Табакова.
Цей фатальний нюанс помітило видання "Московський комсомолець", підкресливши, що актори також дружили і в житті.

Відзначається, що Ніна Дорошина і Олег Табаков постійно зустрічалися на сцені. Публіка поспішала, щоб подивитися на них у виставах "У пошуках радості "Звичайна історія", "Східна трибуна" - в цих роботах вони були парою.