Актриса Ніна Дорошина померла в суботу, 21 квітня запам'яталася широкому глядачеві за фільмом "Любов і голуби". Всі її знають, як крадійку чоловічих сердець, але деякі аспекти життя артистки відомі лише небагатому колу відданих шанувальників творчості.

Мало хто знає, що Дорошина дивом уникла жахів війни завдяки відрядженню папи. Майже все дитинство Ніни пройшло не в СРСР. Батько її працював оцінювачем хутра на ростокинскому комбінаті і буквально перед початком війни він отримав призначення в Іран, де займався закуповкой матеріалів для потреб Червоної армії. Саме в Ірані і пройшло майже все дитинство майбутньої актриси. Там вона навчилася чудово говорити на фарсі.

Актриса мала успіх у письменників і чоловіків в цілому. Так, актора Олега Даля тоді ще дівчина Дорошина зачарувала на зйомках фільму "Перший тролейбус". Вони одружилися, але цей зв'язок став лише марною спробою Ніни забути роман з художнім керівником театру Олегом Єфремовим, з яким у неї були складні і болючі відносини.

З Далем у кінцевому підсумку вона розлучилася і пізніше вийшла заміж за театрального майстра по світу Володимира Ішкова. Всі, хто її знав, відзначали її гострий розум, доброту і невичерпну енергію.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Вона залишалася неймовірно чарівною і харизматичною до свого останнього дня. Після одного з інтерв'ю вона практично з лупою розглядала текст і закреслила в ньому все, що, на її думку, не відповідало її образу. При цьому вона була завжди дуже усміхненою й любила жартувати.

Також відзначали, як чудово вона виглядає на свої роки. Деякі вважали, що вона припинила старіти років в сорок. Адже до 83 років жінка в театрі грала роль молодої жінки Фіси.

"І натяжки в цьому ніякої не було. І кокетувала по-дівчачому, і голос не змінився. І глядачі нічого протиприродного не помічали. Я дивився на неї, як вона стріляє очима, як говорить - і сам дивувався, бачачи перед собою не вісімдесятирічну стареньку, а молоду жінку", - згадує театральний критик Фазир Муалим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"чим ще хапомнилась Ніна Дорошина крім ролі у фільмі "Любов і голуби".