Подробиці смерті відомої радянської актриси Дорошиної стали відомі громадськості.

Дорошину всі запам'ятали за її участь у фільмі «Любов і голуби». Актриса померла у віці 83 років. Інформація про її смерті вже підтверджена відомим режисером Володимиром Меньшовим.

Ніна Дорошина померла у себе вдома. Причина смерті — захворювання системи кровообігу.

Кілька років тому Ніна Дорошина серйозно постраждала в трамваї, який різко загальмував. Їй тоді довелося лягти в лікарню. Влітку минулого року стало відомо, що у актриси віднялися ноги.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Показати ще

В останні місяці актриса часто скаржилася на проблеми з серцем. Нещодавно вона також зверталася до лікарів зі скаргами на болі в області грудної клітини.

18 квітня Дорошина викликала швидку, поскаржившись на біль в грудях.

20 квітня Ніну виписали з лікарні. Вона заспокоїла своїх шанувальників і сказала, що у неї «все в порядку». Перші скарги на серце Ніна Дорошина висловила лікарям ще 18 березня. За останній місяць до неї чотири рази приїжджала "швидка", але вона відмовлялася їхати в лікарню.

«Я дорослий хворий чоловік. Стільки років, що, природно, буває погано з серцем. Я лежала в лікарні. Все нормально, все в порядку. Я жива, здорова. Вдома», — повідомила Ніна Дорошина за день до смерті.

«Вранці її сусід почув крики про допомогу. Двері в квартиру жінки була відкрита. Артистка трималася за серце і важко дихала. Лікарі приїхали швидко, але врятувати її не вдалося. Через кілька хвилин Дорошина померла», — сказано в повідомленнях російської преси.

Факти біографії актриси Дорошиної дивіться на відео:

Нагадаємо, що Ніна Дорошина народилася 3 грудня 1934 року в місті Лосiноостровськ. Місто було супутником Москви, в даний час воно поглинене цим мегаполісом.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у Росії здійснив жорстку посадку легкомоторний літак. Це сталося в Хакасії, в районі села Кайбалы. Літак впав у річку Абакан.

В результаті катастрофи загинули дві людини, які знаходилися на борту літака. Їх особистості правоохоронні органи поки що не змогли встановити.