У Кам'янському Дніпропетровської області хлопець покінчив життя самогубством через суїцидальну гру МОМО. Надзвичайна подія сталася 29 серпня близько 14:00 на житловому масиві БАМ. Хлопець стрибнув з даху багатоповерхового будинку і впав на козирок парадного входу, передає "5692".

Як розповіла старший інспектор сектору моніторингу Кам'янського відділу поліції Олена Тимченко, відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Кам'янчани припустили, що загиблого до такого вчинку його підштовхнула страшна гра МОМО, яка розлетілася по всьому світу. На даний момент встановлюються всі можливі причини самогубства.

Нагадаємо, в мережі серед підлітків і дітей набирає популярності нова небезпечна інтерактивна гра МОМО, яка є подібною до смертельної гри "Синій кит". Вона поширюється з допомогою месенджера WhatsАpp. Спочатку в контактах з'являється новий користувач – анонімний куратор, підписаний як MOMO. Він надсилає підліткам страшні картинки, фотографії з зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо ж людина відмовляється це робити, їй починають погрожувати.

Відомо, що в соціальних мережах поширюють відразу кілька мобільних номерів, з яких можуть приходити інструкції від МОМО в WhatsАpp, і всі вони з різними кодами: +5266817***, +5731352***, +9945539***, +1580313*** та інші.

Раніше повідомлялося, що гра-страшилка МОМО продовжує набирати популярність, як за кордоном, так і в Україні. Суть її полягає в тому, що якщо їй зателефонувати або написати, то з'являється страшна жіноча голова на пташиних ногах, яка говорить вам, що потрібно робити. Останнє завдання – здійснити самогубство.

Саме така кінцівка цієї не зовсім розумної гри, наштовхнула багатьох на думку, що МОМО дуже схожа на шкільну гру "Синій кит", яка також закінчується суїцидом.

Нагадаємо, зловісний брат "Синього кита" відправив дівчинку в реанімацію.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що новий "Синій кит" почав полювання на дітей.

Також "Знай.uа" писав, що відомо про найскандальнішу гру з WhatsApp МОМО.