У Дніпропетровській області 13-річна Софія Касьян вистрибнула з вікна свого будинку. Інцидент стався близько тижня тому в Кривому Розі. Дівчинка стрибнула з балкона своєї квартири.

Дівчинка вижила після падіння і зараз перебуває у важкому стані. Медики борються за її життя в реанімації Дніпропетровської обласної лікарні на вулиці Космічній в Дніпрі.

Знайомі розповідають, що дівчинка була підписана на групи в соціальних мережах. У тому числі одною із спільнот була смертельна гра "МОМО", яку вже називають новим "Синім китом".

Прес-секретар поліції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська повідомила, що будуть перевіряти ноутбук і телефон дівчинки. Тільки потім буде зрозуміло, чи насправді Софія була учасником подібних груп.

Софія є єдиною дитиною в сім'ї, вона відмінниця і кандидатка у майстри спорту, а також чемпіонка Європи з дзюдо. Повідомляється, що напередодні трагедії дівчинка сильно посварилася з мамою. Дівчинка досі перебуває на порозі життя і смерті.

Поліція повідомляє, що на даний момент жодного випадку доведення до самогубства з допомогою груп смерті або інших груп в соціальних мережах на Дніпропетровщині не виявлено.

За всіма фактами дитячих і підліткових самогубств поліція проводить повне і об'єктивне розслідування. За 8 місяців поточного року в Дніпропетровській області зареєстровано 9 фактів суїцидів серед неповнолітніх та 11 фактів спроб самогубств. В більшості випадків причиною суїцидів були нестабільною психологічний стан неповнолітнього, конфлікт з батьками або однолітками", -розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД Ганна Карпеченково 21 серпня під час брифінгу.

Нагадаємо, апатія і замкнутість: як зрозуміти, що у вашої дитини проблеми. Раптова втрата ваги може означати розлад харчової поведінки.

Як повідомляв "Знай. ua", сльози і смерть: новий Синій кит почав полювання за дітьми. Дітей втягнули в нову смертельну мережеву гру.

Також "Знай. ua" писав, що МОМО вбиває дітей: що відомо про найскандальнішої грі з WhatsApp.