В Одесі 19 листопада група активістів з різних патріотичних організацій влаштувала марш в підтримку футбольних фанатів Влада Овчаренко і Артема Ахмерова – їх взяли в полон на території "ЛНР".

Про це інформує "Сьогодні".

Марш стартував від Соборної площі. Маршрут пролягав по центру міста і закінчувався в парку Шевченка. На акцію прийшли близько 150 осіб, деякі – з піротехнікою для більшої барвистості ходи.

Кадр з місця

За активістами слідували співробітники поліції і Нацгвардії, які слідкували за правопорядком і регулювали дорожній рух.

Глава організації "С14" Сергій Мазур уточнив, що подібний захід в підтримку бранців "ЛНР" проводиться вже втретє.

Кадр з місця

"Марш присвячений двом луганським патріотам, які не здаються і не зраджують своїй Батьківщині. Ми вже двічі проводили такі марші, в Краматорську і Києві, і хочемо організувати їх по всій території України", — додав Мазур.

Він розповів, що на окупованій території українців Влада Овчаренко і Артема Ахмерова за спалення прапорів "ЛНР" і "ДНР" посадили у в'язницю на 17 і 13 років. Сергій Мазур зазначив, що метою сьогоднішнього маршу є привернення уваги чиновників та світової спільноти до цієї проблеми.

Нагадаємо, ціни в магазинах одягу в окупованому Донецьку змушують подумати, що це не Донбас, а мінімум Москва.

Крім того, ватажок незаконного збройного формування "ДНР" Олександр Захарченко зробив спробу пояснення суті свого указу" про вилучення врожаю, який виростили без дозволу "республіки". Він попросив не називати ці заходи "конфіскацією у населення".

Дивіться сюжет про Одесу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", керівництво ОБСЄ завітає в гості до ватажкам бойовиків.