Режисер легендарних "Зоряних війн" Джей Абрамс розповів, що Керрі Фішер, яка пішла з життя в 2016 році, з'явиться в новому епізоді.

Він заявив, що не планує шукати іншу акторку на роль принцеси Леї.
Про це інформують Hollywood Reporter.

Режисер також поділився, що всі вони "відчайдушно любили Керрі", і не могли допустити, щоб сага про Скайвокеров закінчилася без неї. Але команда не хотіла вдаватися до моделювання актриси на комп'ютері. У результаті вихід знайшовся — за згодою дочки Керрі Фішер, її пам'ять буде увічнена в Епізоді IX з допомогою записів, зроблених на зйомках Епізоду VII.

Нагадаємо, що велика актриса Кері Фішер, яка здобула популярність завдяки ролі принцеси Леї, а також письменниця і сценаристка, померла 27 грудня 2016 року в лікарні Лос-Анджелеса.

Актриса довго боролася з біполярним розладом і наркотичною залежністю, при цьому активно допомагаючи впоратися з цим іншим людям.

Нещодавно заповіт актриси Керрі Фішер вступив у силу.

Згідно з документом, єдиною спадкоємицею зірки є її дочка – 25-річна Біллі Люрд.

Дівчина успадкує 6,8 мільйона доларів. Крім того, їй відтепер належать всі права на інтелектуальну власність Фішер. Сюди входить прибуток від книг, торгових марок та права на використання її публічного образу.

Також Люрд недавно розповіла, як їй вдалося пережити втрату.

У коментарі Town & Country Біллі Люрд зізналася: мати не любила повчати, а завжди підкріплювала свої настанови жартами. Філософське сприйняття передалося дуже швидко і навіть після смерті близької людини вона вірить у краще:

"Мені подобалося бути дочкою моєї мами, і я завжди нею буду, але зараз я стала просто Біллі".

Раніше Знай.uа писав, що в мережі показали фото французького бульдога Гері, який побачив по телевізору трейлер фільму "Зоряні війни: Останні джедаї" з його колишньою господаркою Керрі Фішер.

"Подивився трейлер "Останніх джедаїв". Моя мама прекрасна, як ніколи", - підпис до фото в Instagram.