Відомий за культовою роллю Чубакки у "Зоряних війнах", американський актор Пітер Мейх'ю терміново госпіталізований. Про це 74-річна зірка екранів особисто повідомив на своїй сторінці Twitter.

Актор також перепросив за вимушене мовчання в соцмережах і зізнався, що йому була зроблена запланована операція на хребті, яка повинна поліпшити мобільність актора.

"Все минуло вдало, наступні тижні підуть на відновлення. Спасибі лікарям, персоналу, сім'ї та друзям, що допомагали мені пройти через це", - прокоментував Мейх'ю фото з лікарні.

Як відомо, через занадто високий зріст - 220 см - актор останнім часом пересувався за допомогою тростини та інвалідного візка. Зауважимо, Пітер Мейх'ю зіграв Чубакку в III-VII епізодах зоряної саги.

Дивіться: Зоряні війни: Епізод 7

Нагадаємо, названо найбільш обурливий фільм року. Як повідомляв Знай.ua, мультсеріал за "Зоряними війнами" отримає продовження - Disney випустить його у власному онлайн-сервісі. Також Знай.ua писав,  представлено перший відеотрейлер американського фантастичного фільму "Годзілла 2".