У понеділок, 23 липня, у віці 39 років не стало відомого російського актора театру і кіно Олександра Ісакова: чоловіка вбило ускладнення після тривалого запалення легенів.

Про це повідомили в адміністрації Державного театру кіноактора: "Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким, колегам і шанувальникам артиста Олександра Ісакова, який раптово помер 23 липня".Народний артист Російської Федерації Вадим Абдрашитов потрапив у столичну лікарню з інфарктом. Як стало відомо ЗМІ, Вадим Юсупович спочатку вступив в реанімацію, але лікарям вдалося стабілізувати його стан і режисера перевели в стаціонар. 

"Олександр Ісаков залишив пам'ять про себе як про яскравого талановитого актора з чудово багатогранним акторським даром, чия харизма була здатна заразити позитивними емоціями і новими ідеями всіх, хто його оточував. З 2004 року був зайнятий у найпопулярніших постановках Театру кіноактора, серед яких - "Лускунчик і мишачий король", "Божевільний день, або Одруження Фігаро", "Міра за міру", "Чарівна туфелька Попелюшки" і багатьох інших", - наголошується в повідомленні.Актор також запам'ятався глядачам завдяки ролям у фільмах. Серед них серіали і фільми "Холостяки", "Щасливі разом", "Моя любов", "Атлантида", "Одним ударом", "Черговий ангел" і "Мовчазний свідок".

Про дату і місце церемонії прощання поки нічого невідомо.Нагадаємо, що агент секретної служби США, який займався охороною американського президента Дональда Трампа, переніс обширний інсульт під час перебування американського лідера в Шотландії

Як повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі Трампа з Путіним до Білого дому зазирнула смерть - помер особистий охоронець президента США.

Також "Знай.ua" писав, що через хворобу у віці 53 років помер творець найпопулярнішого спорткара від Ford.