У вівторок. 24 липня, помер радник російського президента, співавтор Конституції РФ та фігурант санкцій "кремлівського списку" США Веніамін Яковлєв.

Він помер на 87-му році життя після тривалої хвороби, в лікарні. Про це інформують російські ЗМІ, посилаючись на повідомлення Асоціації правників РФ.

Також російські видання повідомляють, що прощання з тілом пройде в ЦКБ в четвер, 26 липня.

Зазначимо, що саме Яковлєв був творцем системи арбітражних судів в РФ, займаючи відповідальні пости в юридичній системі ще за часів СРСР. Так, в уряді прем'єра Миколи Рижкова він був міністром юстиції. Довгий час керував Вищим арбітражним судом РФ, після відходу з поста керівника суду в 2005 році був призначений радником президента РФ Путіна.Яковлєв вважається одним із співавторів російської Конституції.

Яковлєв став одним з фігурантів "кремлівського списку" США - списку чиновників і бізнесменів з Росії, проти яких в 2018 році США ввели санкції.

Нагадаємо, що агент секретної служби США, який займався охороною американського президента Дональда Трампа, переніс обширний інсульт під час перебування американського лідера в Шотландії. Чоловіка доставили в лікарню, проте лікарі не змогли повернути його до життя, і він помер.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі Трампа з Путіним до Білого дому зазирнула смерть - помер особистий охоронець президента США.

Також "Знай.ua" писав, що через хворобу у віці 53 років помер творець найпопулярнішого спорткара від Ford.