Народний артист Російської Федерації Вадим Абдрашитов потрапив у столичну лікарню з інфарктом. Як стало відомо Лайфом, Вадим Юсупович спочатку вступив в реанімацію, але лікарям вдалося стабілізувати його стан і режисера перевели в стаціонар. Про це повідомляє низка російських ЗМІ.

Абдрашитов зняв такі відомі картини, як "Зупиніть Потапова!", "Слово для захисту", "Поворот", "Полювання на лисиць", "П'єса для пасажира", "Магнітні бурі" та ін

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у 89-річному віці померла американська актриса Елмар Вендел.

Інформацію про смерть зірки, підтвердила її дочка Джей Сі Вендел. Однак причини смерті вона не назвала, повідомляє Daily Mail.

Колеги зірки по зйомках висловлюють слова скорботи в соцмережах. Зокрема, актор Джим Бівер написав на своїй сторінці в Twitter: "Вона була різкою, смішною, лагідною і дуже, дуже милою.

Нагадаємо, в Киргизстані погиб 28-річний журналіст Киргизької редакції "Радіо Свобода" Уланбек Егизбаев. Про це повідомляється на сайті "Радіо Свобода".

Відомо лише те, що 22 липня люди на пляжі в Чолпон-Аті помітили, що Уланбек тоне, і витягли його на берег. У несвідомому стані чоловіка відвезли в лікарню, де він помер.

Відомо, що Уланбек останнім часом займався розслідуванням фактів корупції серед державних чиновників. Його спецрепортажі незмінно викликали широкий громадський резонанс.

За даними ЗМІ, останнім часом йому надходили погрози по телефону та листи незрозумілого змісту.

Зазначимо, рано вранці 20 липня 2016 в центрі Києва стався вибух: вбили відомого журналіста Павла Шеремета.

Минуло рівно 2 роки з дня вбивства, вразило все українське медійне співтовариство, слідство досі не назвав ні замовників, ні організаторів, ні виконавців вбивства Павла Шеремета. Більш того - по справі загадковим чином пропадали докази (зокрема, записи з камер відеоспостереження). Поліція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство Павла і навіть відмовилася повідомити, скільки слідчих розслідує справу.