Франківець, що був фахівець з безпеки дорожнього руху, став радником Міністра інфраструктури. Віктор Загреба повідомив про радісну звістку на своїй сторінці у Facebook.

"Від минулого тижня я радник на громадських засадах у Міністра інфраструктури Владислава Криклія. Разом з Natalie Forsyuk та колегами з міністерства працюватимемо над посиленням державної політики з безпеки руху. Фізично залишаюсь у Франківську у нашому офісі UCG. urban consulting groupUCG. urban consulting group urban consulting group, однак буду відвідувати Київ набагато частіше. Ваша допомога і участь всіляко вітається", - написав активіст.

Чоловік є активним громадським діячем, він був одним із організаторів з покращення велоінфраструктури, неодноразово. Віктор, патріот своєї країни і бореться за покращення умов життя в ній, так і на новій посаді він зможе досягти успіхів.

Нагадаємо, Рябошапка призначив нового прокурора Одеської області: хто такий Максим Вихор

Як повідомляв раніше Знай.ua, Рябошапка призначив нового прокурора Харківської області: що відомо про Олександра Фільчакова

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Український тренер очолив московський Спартак