В Івано-Франківську святкують День захисника України, тому всіх містян та гостів запрошують на виставку "Два століття – одна війна".

Ідея виставки полягає в тому, що порівняють боротьбу УПА та сучасну російсько-українську війну на стометрівці. Початок о 12 годині 14 жовтня.

"2019 рік. В Україні триває війна. Ми продовжуємо вести національно-визвольні змагання. Тривалий час українці не лише стримують імперську навалу XXI століття, але й вчаться давати відсіч. Ми спроможні це робити, бо маємо віру в майбутнє та пам’ять про минуле. Українська Повстанська Армія — це відповідь нескореного народу! До 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії, запрошуємо на презентацію виставки "Два століття – одна війна", яка показує всю тяглість боротьби українців за свою державність", – кажуть організатори виставки.

Оганізатори виставки - Молодіжний Націоналістичний Конгрес за підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Також, організатори запевняють, що ніхто не пожалієте, що відвідав виставку, адже самі люди творять свою історію, і від них залежить, що чекає всіх нас в майбутньому. Тому, дуже важливо знати те, що відбувалося колись, і як ці події пов'язані із сьогоденням.

Нагадаємо, "Українська Пікассо": львів'ян запрошують на виставку картин Марії Примаченко

Популярні новини зараз

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, шрами на тілі загартовують душу: українці дали бій комплексам "неповноцінності", унікальні кадри

Також Знай.ua писав про те, що коли день захисника України: дата, історія і традиції