Найбільша родина у світі мешкає в Індії. Тільки уявіть собі, в ній налічується понад 180 членів, і ця цифра постійно зростає!

Глава сім'ї Зіона Чана може похвалитися 39 дружинами, 94 дітьми, 33 онуками і 14 невістками.

Живе незвичайне сімейство в 4-х поверховому 100 кімнатному будинку, проте окрема кімната є тільки у глави сім'ї, інші живуть у величезних залах. В будинку є своя школа, майстерні, рисові поля і сади.

Зіона Чана пишається тим, що держава сім'ю не підтримує. Чоловіки у сім'ї працюють теслями - тому грошей на одяг та їжу завждивистачає.

У сім'ї майже військова дисципліна. Глава сімейства - перша дружина Затіанж. Вона організовує роботу інших дружин, дочок і невісток. Кожен день прекрасна половина сімейства вбиває до вечері 30 курей, чистить 60 кг картоплі і варить 100 кг рису. Готують жінки тільки на відкритому вогні, який ніколи не гасне.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Подружні обов'язки дружини виконують по черзі, на ротаційній основі, причому молоді мають переваги. Кожна дружина знаходить свої радості в такому житті, наприклад, 37-річна Нгаузалі вважає себе коханою дружиною, так як вже 18 років щоранку розчісує чоловіка. За словами кожної з них, родина живе щасливо і ніколи не свариться.

Що найдивніше, в юності Зіона Чана не хотів одружуватися взагалі. Він з дитинства спостерігав, як батькові важко утримувати 7 дружин. Тепер у нього їх в 5 разів більше, і в його планах знайти дружину зі Сполучених Штатів Америки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", роздумуєш про те, яким батьком буде твій чоловік? Чи буде він гарним батьком? У цій добірці ти дізнаєшся, який тип темпераменту кращий для виховання дітей. Передає Clutch.

Тато-сангвінік

Тато-сангвінік — неймовірний оптиміст. Його не будуть лякати крики або капризи дитини, він буде розважати його новими іграми та казками. З таким татом точно не страшно залишати навіть самого неслухняну дитину.

Він досить енергійний, тому встигне і погодувати і вкласти дитину, не встигнувши навіть втомитися. Тим більше, він завжди буде намагатися бути другом для малюка, спілкуючись з ним на рівних. Тато-сангвінік швидше постарається зрозуміти дитину, ніж почне його лаяти за провини.