Влітку 2018 року брат королеви Великобританії вступить у шлюб з Джеймсом Койлом. Повідомляється, що це буде перше одностатеве весілля в королівській родині.

Формально лорд Маунтбеттен не є частиною королівської сім'ї, просто її не існує усталеного визначення і через споріднення лорда з королевою британські ЗМІ називають його частиною розширеної королівської сім'ї".

Лорд раніше мав традиційноий шлюб, в якому у нього народилися три дочки. Маунбеттен стверджує, що дружина завжди знала про його бісексуальність і завжди підтримувала чоловіка. Вони в розлученні вже вісім років.

Лорд зробив публічний камінг-аут два роки тому. Сильну підтримку надала йому не тільки колишня дружина, але й дочки.

"Після камінг-ауту Івар сильно змінився, і багато в чому це заслуга Джеймса. Раніше Івар навіть не усвідомлював, як сильно його мучив цей секрет. Але тепер все змінилося — всі, хто його знають, кажуть, що ніколи не бачили його таким щасливим", - зазначає екс-дружина Пенні.

Популярні новини зараз
Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав" У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Саме колишня дружина Пенні Маунбеттен поведе Івара до вівтаря.

"Цю ідею запропонували дівчинки. Я був дуже зворушений", - розповідає лорд в одному з інтерв'ю.

На даний момент дата церемонії не відома, однак вона точно відбудеться в садибі Маунтбеттена.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" дружина принца Гаррі знову порушила королівський протокол під час заходу за участю королеви Єлизавети II. Передає Clutch.

Колишня акторка через місяць після королівської весілля почала виконувати королівські обов'язки. Вчора, 14 червня, герцогиня Сассекская здійснила свій перший офіційний вихід з Єлизаветою II. Разом вони відвідали урочистий захід в графстві Чешир, присвячене відкриттю мосту Mersey Gateway і честерського театру Storyhouse. Цей вихід у світ був для новоспеченої герцогині особливо хвилюючим, тому що поруч з нею не було її коханого принца Гаррі.