Мало кому відомо, що під час війни Гітлер об'їздив майже всю Україну. Фюрер побував у Полтаві, Умані, Маріуполі, Запоріжжі, Житомирі, Бердичеві.

"Ми з труднощами вириваємо біля моря кілька метрів землі, ми мучимося, освоюючи болота, тоді як в Україні безмежно родюча земля. І ця земля чекає нас. Україна нам може дати те, чого не вистачає Німеччині. Ця задача повинна бути виконана, незважаючи на втрати", - говорив Адольф Гітлер.

Гітлер не раз відзначав, що для німців українські землі – як Індія для англійців і там можна керувати за допомогою жменьки людей.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Гітлерівці не приховували своїх намірів колонізувати захоплені східні території, зокрема Україну. Згідно з планом "Ост" у Західну Сибір передбачалося переселити майже всіх поляків, 75% білорусів і 65% українців Галичини.

Все повинно було бути депортовано або винищено понад 30 млн місцевого населення. У квітні 1942 р. у доопрацьованому плані ця кількість зросла до 50 млн осіб.

Так з початком нападу на СРСР у червні 1941 року нацистська верхівка планувала захопити українську територію, і перетворити її в свою колонію, використовуючи сировину і землі в інтересах третього рейху.

Працівник юридичної служби у головній ставці Гітлера Генрі Піккер був спеціально приставлений Борманом, щоб записувати всі "великі" висловлювання "Великого Фюрера". Він завжди був поруч з Гітлером під час неофіційних зустрічей, зокрема під час обідів і вечерь з вищими керівниками рейху.

Піккер стенографічно записував все, що говорили на "вільні теми" всі присутні. Так народилася книга "Застільні розмови Гітлера 1941-1942", в якій записано безліч висловлювань фюрера на рахунок України. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Україна просто невимовно прекрасна. З борту літака здається, що під тобою земля обітована. Клімат на Україні набагато м'якше, ніж у нас в Мюнхені, земля надзвичайно родюча, а люди – зокрема чоловіки – ліниві просто до неможливості. Вчора я катався на моторному човні однією з українських річок – Бугу, - і вся природа навколо дуже нагадувала Везер, де на берегах річки теж ростуть ліси. Але, на жаль, тут вони суцільно заросли бур'янами і сильно заболочені, земля майже зовсім не оброблена, на луках не пасеться худоба, бо місцеві жителі – на цій родючій землі вони і так всі мають, вочевидь, не бажають без особливої потреби навіть пальцем поворухнути. Всюди можна бачити сплячих людей. А між тим в українців був період культурного розквіту – здається, в X-XII століттях, - але тепер їх церкви, в яких дешеві позолочені образу, таке ж переконливий доказ їх духовного занепаду, як і музеї, в яких – у всякому разі в тих, де я побував, - виставлені збори старомодного мотлоху."

З початку окупації України до осені 1944 р. в Рейх відправили 9,2 млн т зерна, 622 тис. т м'яса, мільйони тонн іншої сільськогосподарської продукції, для перевезення якої було задіяно 1418 вагонів. 85% всього обсягу постачання нацистської Німеччини продуктами з території СРСР надходило з України.

Увечері 22 илюя 1941 року в ставці Вервольф, рейхсляйтер Мартін Борман почав ділиться враженнями з поїздки українськими селами. Він зазначив, що за цей час побачив у селах багато дітей і мало дорослих чоловіків і підкреслював, що діти, які "можуть винести набагато більш суворі випробування" ніж німецький народ, рано чи пізно принесуть багато проблем Рейху.

"Я не бачив жодної людини в окулярах, дуже в багатьох чудові зуби, вони добре угодовані і, очевидно, зберігають міцне здоров'я до глибокої старості. Під впливом надзвичайно важких умов, в яких ці люди жили протягом багатьох століть, відбувся природний і дуже ретельний відбір. Кожен з нас, випивши склянку сирої води, тут же захворіє. А ці люди живуть у багнюці, серед нечистот, п'ють якусь моторошну воду зі своїх колодязів і річок і нічим не хворіють. Зростання чисельності цих росіян або так званих українців не надто віддалені часи буде представляти для нас загрозу. Ми зацікавлені в тому, щоб ці росіяни або так звані українці не занадто сильно розмножилися: адже ми маємо намір домогтися того, щоб в один прекрасний день всі ці які раніше вважалися росіянами землі були повністю заселені німцями". - казав Борман

Гітлер у зв'язку з цим зазначив:

"Нам буде тільки на руку, якщо їх дівчата і жінки будуть якомога більше вживати протизаплідних засобів. Потрібно не тільки дозволити необмежену торгівлю ними, але і всіляко заохочувати її, бо ми ні в найменшій мірі не зацікавлені у зростанні чисельності місцевого населення".

Навіть мови не може бути про вакцинацію місцевих жителів і тому подібних заходи по зміцненню їх здоров'я. І всіляко сприяти поширенню серед них забобонного уявлення про те, що всі ці щеплення і тому подібні речі вкрай небезпечні.

"Що ж стосується гігієни підкореного населення, то ми зовсім не зацікавлені в поширенні серед них наших знань і створення тим самим у них абсолютно небажаною бази для колосального приросту населення. Тому потрібно заборонити проводити на цих територіях які б то не було гігієнічні акції". Адольф Гітлер

"Надзвичайно важливо уважно стежити за тим, щоб будь-якими заходами не розбудити в місцевому населенні почуття власної гідності. Тут потрібно бути особливо обережним: адже саме його повна відсутність є однією з основних передумов нашої роботи" Адольф Гітлер

Гітлер Неодноразово акцентував увагу на тому, що українці повинні будуть працювати на німців і потрібно зробити все, щоб ці народи знаходилися на якомога нижчому рівні культурного розвитку.

"Спільноти сіл потрібно організувати так, щоб між сусідніми спільнотами не утворилося щось на кшталт союзу. У будь-якому разі слід уникати створення єдиних церков на більш чи менш великих руських землях. В наших же інтересах, щоб у кожному селі була своя власна секта зі своїми уявленнями про бога. Навіть якщо таким чином жителі окремих сіл стануть, подібно до негрів чи індіанців, прихильниками магічних культур, ми це можемо тільки вітати, оскільки тим самим роз'єднують тенденції в російському просторі ще більш посиляться… Ні один вчитель не повинен приходити до них і тягти до школи їх дітей. Якщо росіяни, українці, киргизи та ін. навчаться читати і писати, нам це тільки зашкодить. Бо таким чином більш здатні тубільці зможуть долучитися до деяких історичних знань, а значить, і засвоять політичні ідеї, які в будь-якому випадку хоч якось будуть спрямовані проти нас. Набагато краще встановити в кожному селі репродуктор і таким чином повідомляти людям новини і розважати їх, ніж надавати їм можливість самостійно засвоювати політичні, наукові та інші знання. Тільки щоб нікому в голову не стукнуло розповідати по радіо підкореним народам про їх історію; музика, музика, нічого крім музики. Адже весела музика пробуджує в людях трудовий ентузіазм".

Особлива увага приділялася мові та освіті в цілому, як твердій основі окупаційної політики.

"Ні в якому разі не можна надавати місцевому населенню права на одержання вищої освіти. Якщо ми зробимо цю помилку, то самі виростимо тих, хто буде боротися проти нашої влади. Нехай у них будуть школи, і якщо вони захочуть в них ходити, то нехай платять за це. Але максимум, чого слід їх навчити,— це розрізняти дорожні знаки. Уроки географії повинні зводитися до того, щоб змусити їх запам'ятати: столиця рейху — Берлін і кожен з них хоч раз у житті повинен там побувати. Коли заходить мова про відкриття шкіл для місцевого населення, ніколи не слід забувати, що на зайнятих нашими військами східних землях слід застосовувати ті ж методи, які застосовували англійці в своїх колоніях".

Відомо, що перед війною Гітлер обіцяв представникам української еміграції створення автономної від Німеччини української держави. Але з початком війни він відмовився від цієї ідеї.

"Якщо ми однією з завойованих провінцій дамо коли-небудь право створити власну армію або військово-повітряні сили, то з нашою владою над нею буде назавжди покінчено. Самоврядування веде до самостійності. За допомогою демократичних інститутів неможливо утримати те, що було колись видобуто силою… навіщо підкорювати вільну країну, щоб потім повернути їй свободу? Передусім ми не повинні направляти німецьких вчителів на східні території. Інакше ми втратимо і дітей і батьків. Ми втратимо весь народ, так як вбиті в голову знання впрок не підуть. Найкраще було б, якби люди освоїли там тільки мову жестів. По радіо для громади передавали б те, що їй корисно: музику в необмеженій кількості. Тільки до розумової роботи привчати їх не слід. Не допускати жодних друкованих видань. Хто-небудь бачив, щоб європейська культура дала там гідні сходи? Виник духовний анархізм! Ці люди будуть відчувати себе найщасливішими, якщо їх по можливості залишать у спокої. Інакше ми виростимо там наших найлютіших ворогів.

Нагадаємо, днями ЦРУ розсекретила таємні документи, які проливають світло на багато моментів особистого життя одіозного диктатора Адольфа Гітлера.

Як повідомляв портал "Знай.uа", головним планом Гітлера було створення чистокровних людей. Адольф Гітлер був одержимий проблемою створення надлюдини.

Також "Знай.uа" писав, зарубіжна преса раділа смерті Гітлера.