Вільям – це самий старший син принцеси Діани. Як нам відомо, поки його мати була жива, він вів себе дуже егоїстично до матері і намагався перешкодити її щастю.  Син вважав, що вона повинна присвятити життя тільки йому і його молодшому брату Гаррі.

Королівський експерт Інгрід Стюарт розповіла, як у дитинстві герцог Кембриджський заявив матері, що ніколи не дозволить їй ще раз вийти заміж.

За офіційними даними, принцеса Діана була збентежена поведінкою сина і його жорстоким настроєм. Тим не менш, не зважаючи на нахабну поведінку сина, вона пішла у нього на поводу і пообіцяла, що виконає його волю.

А ось герцог Сассекский ставився до всього простіше. Він навіть мав мрію про ще одного брата або сестри.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на листопад: синоптик спрогнозував, коли українцям чекати перших морозів та снігу

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Погода на листопад поб'є багаторічний рекорд: синоптики застерігають українців

Легендарний містик озвучив пророцтво про Третю світову, винен Трамп: все живе під загрозою

Показати ще

"Вона сказала, що Гаррі завжди просив її народити ще одну дитину, тому що йому набридло бути молодшим", – розповіла Стюарт.

Принцеса Діана сліпо любила своїх дітей і була готова заради них на все. На відміну від інших королівських сімей вона приділяла хлопчикам весь свій час і увагу, робила все що було в її силах заради своїх хлопчиків. Заради дітей, вона навіть відмовилася від послуг няні. Принцеса  самостійно займалася їх вихованням. 

 

 

Зауважимо, що незважаючи на обітницю, яку дала принцу Вільяму, вона не впоралася зі своїми почуттями і закрутила роман з Доді аль-Файєдом – сином єгипетського мільярдера, в якого згодом закохалася. Але по збігу обставин видно не судилося бути разом, вони загинули в автомобільній катастрофі 31 серпня 1997 року.