5 травня виповнився 91 рік Ганні Левушкіній, яка присвятила 67 років роботі хірургом. Вона вважається одним з найкращих лікарів світу. Передає Clutch.

Важко уявити скільки операцій за життя провела ця старенька, але на її рахунку сотні врятованих пацієнтів. І вона все ще продовжує оперувати!

Алла Левушкіна навчалася у 2-му Московському медичному інституті ім. Сталіна. Вона вступила туди, незважаючи на те, що пише безграмотно.

"Коли вчилася, відправляла листи мамі, вона була педагогом. Приїжджаю додому, на столі лежать мої листи, і підкреслені червоним олівцем помилки. Як ніби я писала диктант. Спочатку я обурювалася, потім мені стало смішно", — розповідає Алла Іллівна.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Хирургие Алла займається з третього курсу, на шостому вже почала оперувати. Хоча вона і отримала на випускному іспиті "трійку", їй все ж вдалося стати хірургом.

"Я фантазеркою все життя була. Коли йшла в медінститут, хотіла працювати з прокаженими. Тоді в Підмосков'ї був лепрозорій. Я книжки про них читала. Але як тільки спробувала хірургію, як кажуть, нюхнула крові, — вже від неї не відходила", — поділилась Алла Іллівна.

Алла вважає, що секрет її успіху у величезній любові до людей і до своєї роботи.

"У нас був лікар, який підходив до вмираючого пацієнта і говорив: «Так ти зовсім хороший! Скоро встанеш!» Хворий засяє, посміхається, і через день-два вмирає. Пацієнтам треба піднімати настрій. Хоча зараз говорять, що потрібно різати правду-матку", — говорить хірург.

"Я брала пацієнтів, яких колеги вважали неоперабельними. У одній з таких пацієнток зараз двоє дітей. Треба любити справу, якою займаєшся. А ще треба любити людей. Хоча я завжди вважала, що мені більше подобаються тварини. Але хворих своїх я люблю. Всіх", — додає вона.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Всесвітня організація охорони здоров'я внесла ігрову залежність в Міжнародну класифікацію хвороб.

У понеділок, 18 червня, ВООЗ опублікувала перше видання Міжнародної класифікації хвороб. У ньому залежність від цифрових та відеоігор описана, як "модель наполегливої або періодичної ігрового поведінки", яка стає настільки нав'язливою, що переважає над усіма іншими життєвими інтересами людини,передає DW.

Такий розлад може бути діагностовано, якщо модель поведінки тягне за собою порушення в особистій, сімейній, соціальній та інших сферах і спостерігається протягом як мінімум 12 місяців. "Це дозволяє зрозуміти, що змушує людей хворіти і вмирати, а також вживати заходів для запобігання страждань і порятунку життів", - повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус, передає агентство Reuters.