Під час археологічних розкопок дослідникам вдалося виявити унікальні залишки вхідних воріт в біблійного міста Цер, який згадується в Писанні, а пізніше на цьому місці на початку нашої ери розташовувалася рибальське село Бейт Цайда, яке зіграло важливу роль в історії християнства. Передає The Jerusalem Post.

Варто зазначити, що вченим під керівництвом Рамі Арав, вдалося розшукати давню Вифсаїду, де, згідно з Новим Завітом, Ісус Христос чудесним чином нагодував безліч людей п'ятьма хлібами і двома рибами.



Археологи, на даний момент, встановили, що в районі Віфсаїди поблизу Галілейського озера на території Йорданського парку знаходилися вхідні ворота в біблійне місто Цер.

Згідно з отриманими даними дослідників, розмір, багатства і вражаючі зміцнення свідчать про те, що на цьому місці розташовувалося велике поселення.

Популярні новини зараз
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Відомо, що місто існувало під час Першого храму, в підтвердження чого доктор Рамі Арав, цитує слова Ісуса Навина, строфа 19:35, де говориться: "Укріплені міста були Зиддим, Цер, Хаммат, Раккат, Кіннерет".

Зазначимо, що на місці розкопок було виявлено основу і підлогу римського храму, побудованого сином царя Ірода Філіпом і присвячений Джулії, дочки імператора Августа. Також, тут були знайдені 12 монет, датовані 35 роком до нашої ери і викарбувані в Акрі.

Відомо, що у світі збереглося всього 12 подібних монет. З предметів матеріальної культури знайдено намисто, глечики і ключі від будинку, а також щит, який належав римському солдату.

Нагадаємо, світ вразила чергова знахідка релігійного характеру. В Анкарі виявили золоту Біблію з альтернативним прочитанням історії.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені з Італії спростували теорію щодо однієї з найзагадковіших християнських реліквій – туринської плащаниці, в яку нібито загортали тіло Ісуса після розп'яття.

Вважалося, що ця кров належала страченому Ісусу Христу і витекла з ран на руках і ногах після смерті. Вчені прийшли до висновку, що плащаниця не має ніякого відношення до справжньої страти людини і мала лише художню цінність.

Також "Знай.uа" писав, Кодекс Гігас або Гігантський кодекс - все це назва одного середньовічного тома, написаного латиною. Книга настільки величезна, що підняти її можуть лише декілька осіб, а формат сторінок становить 89 х 49 сантиметрів. Без перебільшення, це найбільша книга, написана і видана в середні століття. Що відомо про найжагливішу книгу в світі.