Практично про кожну націю у світі склалося якась думка. Найчастіше - воно є помилковою, так як формується на сумнівних стереотипах, але саме по цій думці сприймають всю країну та її культуру.

Звідки беруться стереотипи, сказати складно. З часом вони перетворюються не тільки в жарти й анекдоти, але і стають візитною карткою всієї нації. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

1. Обов'язкова перерва на чай в Англії

Більшість неанглійців переконані, що представники цієї нації нескінченно п'ють чай, незважаючи на всі турботи і роботу. Ніхто навіть не здогадується, що ця мила традиція, на сьогоднішній день, померла для 99% відсотків англійців.

Щоденні проблеми відбирають у мешканців Британії весь вільний час, тому вони п'ють чай швиденько, і далі біжать по справах. Загалом, англійці п'ють чаю не більше, ніж будь-яка інша нація в світі.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли
Показати ще

2. Англія – країна вічного туману

Погода в Англії справді не ідеальна, але цей стереотип далекий від того, щоб бути правдою. Швидше за все, він нав'язаний нам фільмами про Шерлока Холмса.

Але ось те, що англійці люблять говорити про погоду – це правда. Тему погоди вони використовують як знак того, що ви їм цікаві, і вони хочуть продовжити розмову.

3. Американці – найтупіша нація

Всі нації світу підживлюють цей стереотип, обґрунтовуючи його низьким рівнем освіти в Америці.

Насправді, американці отримують лише ту інформацію, якою зможуть скористатися в реальному житті. Американська освіта позбавлена більшості непотрібних предметів. Через це спрощення багато хто вважає, що американці-дурні. Хоча, насправді, 326 американців були удостоєні Ноберевской премії.

4. Американці схиблені на їжі з фаст-фудів, тому страждають зайвою вагою

Чого вже гріха таїти, американці займають перше місце в світі по ожирінню. Але більшість жителів США - не корінні американці, а приїжджі або їхні діти (латиноси і афроамериканці).

Більшість корінних жителів США схиблені на здоровому харчуванні та спорті. Фаст-фудами в Америці харчуються приїжджі, у яких просто немає часу на готування.

5. Німецькі дівчата дуже негарні

Це поширений стереотип. На контрасті з нашою завжди ошатною дівчиною, німкені одягнені просто, скромно, але зручно. Вони не намагаються виділитися серед інших і виглядати так, ніби принц з'явиться перед ними в наступну хвилину.

Як і в будь-якій іншій країні, німецька молодь стежить за світовими тенденціями моди і купує стильний одяг. Старші дівчата воліють витрачати гроші з користю - на відпочинок і необхідні речі.

6. Росіяни п'ють горілку на сніданок і вечерю

Після ведмедів, горілка - головний стереотип про росіян. Її п'ють усі, і діти і дорослі, з приводу і без, вранці, в обід і на вечерю.

Насправді, Росія і правда займає перше місце по алкоголізму в світі. Найчастіше, п'ють бідні верстви населення або люди в селах. Хоча молодь все частіше переймає цю традицію у дорослих.

7. Українці не їдять нічого, крім сала

Раніше головним стереотипом про Україну було те, що ніхто поняття не мав, де вона знаходиться. Зараз же нас прославила традиція їсти сало тричі на день. Не виключено, що раніше так і було, адже в селах люди завжди тримали свиней. Але зараз, більшість молоді виступає за здоровий спосіб життя і навіть вегетаріанство. Так що сало – це рідкісна розкіш за обіднім столом.

Нагадаємо, як гонитва за вічною молодістю перетворила графиню до втілення диявола.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", вчені розкрили секрет єгиптян, який хвилював кожного.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, як ірландське свято змінило свою назву і поширився по світу.