У ХХІ столітті кращими друзями вчених стали сучасні технології. З їх допомогою можна дізнатися всі подробиці людського життя в минулому. А ще в ХХ столітті нам таке і в голову прийти не могло!

Використовуючи комп'ютерне моделювання, вчені змогли відтворити вигляд людей з минулого - як відомих особистостей, так і простих смертних. Тільки подивіться на цей результат. Як виявилося, більшість образів зовсім не схожі на портрети, до яких ми вже звикли.

Відомий композитор Йоганн Себастьян Бах

Дівчина з бронзового століття, яка померла близько 3700 років тому

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще

Один з найбільш знаменитих математиків і астрономів — Микола Коперник


Чоловік, який помер 5 століть тому


Нефертіті — "головна дружина" Ехнатона, давньоєгипетського фараона XVIII династії Нового царства

Королева Шотландії Марія Стюарт

Шотландський поет-лірик Роберт Бернс

Французький політик і адвокат, учасник Французької революції (1789-1799 рр.) Максиміліан Робесп'єр

Жителька Единбурга в XVI столітті

Король Франції Генріх Наваррський

Дочка єгипетського фараона Рамзеса II — Меритамон

Католицький священик Антоній Падуанський, який помер у 1230 році

Король Англії Річард III

Житель Карфагена, чиїм рештками близько 2500 років

14-річна Джейн з Джеймстауна в XIV столітті стала жертвою канібалізму

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", середні віки були для жінок дуже важким часом. Це був період необгрунтованих звинувачень. Будь-який перехожий міг звинуватити будь-кого в чаклунстві і найчастіше порожні слова долітали до вух тих, хто уявляв себе людиною, який вершить людські долі і може стратити. У період з XIV по XVIII століття в Європі спалили приблизно 10 мільйонів так званих "відьом". Найчастіше масова (Салемский суд, наприклад) істерія починалася з конкретних персон — ось цих жінок.

Також портал повідомляв про те, що американським археологів під час розкопок на території Луксора вдалося виявити в гробниці верховного жерця Амона кілька каноп – ритуальних судин. Як стало відомо, у них зберігалися органи знатної жінки, яка жила в останні дні незалежності Стародавнього Єгипту. Про це повідомили в Міністерстві у справах старожитностей Єгипту.