Таємниця трагедії на перевалі Дятлова вже 60 років не розкрита. Вона досі мучить та підігріває цікавість багатьох істориків і дослідників. Одним з таких ентузіастів є уральський дослідник Дегтярьов, який зробив вже немало дивовижних припущень та відкриттів, які можуть пролити світло на таємницю смерті учасників експедиції.

Причиною загадкової загибелі туристичної групи на перевалі Дятлова міг стати любовний трикутник.

Таку версію висунув Валентин Дегтярьов. На його думку, в групі розгорівся конфлікт через жінку. Він розповів, що мова йде про учасників походу Зінаїду Колмогорову і туриста Юрія Дорошенка.

Дегтярьов послався на листи дівчини, які підтверджують його теорію та що можуть стати корисним матеріалом для слідства. З'ясувалось, що студентка УПІ до трагедії зустрічалася з Дорошенком. Однак вони раптово розлучилися.

"Колмогорова повідомляє, що любить Дорошенка навіть після його зради. Зізнається в тому, що не може бути з іншими чоловіками, хоча браку уваги вона не відчуває. Вона сильно ревнує і готова на божевільний вчинок. По-суті вона не може себе контролювати, вражене самолюбство, жіночі ревнощі, відкинута жертовність, все це стало пекельним котлом, в якому варилася її нещасна душа ", - переказав дослідник зміст листів.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати щеКерівник туристичної групи Ігор Дятлов був закоханий в Зінаїду і взяв її в похід. У свою чергу дівчина не мала до нього ніяких почуттів.

"Розлучившись з Дорошенком, страждаючи через його новий роман, вона допустила вільність і прийняла знаки уваги від Ігоря Дятлова. До речі, цікава деталь. Після смерті Дятлова в його кишені знайдуть записну книжку з фотографією Зінаїди Колмогорової", - написав дослідник.

Дятлов:Він зазначив, що після вивчення листування, він не знайшов там фактів, які б могли вказувати на стосунки Дятлова і Колмогорової.. Керівник групи також погодився на участь Юрія Дорошенка в поході.

Колмогорова:

У день, коли сталася трагедія, туристи відзначали день народження Семена Золотарьова.

"Був розведений спирт, приготовлена ​​нехитра закуска. І ось тут-то і сталася трагедія. Я не знаю, як саме це сталося. Мабуть Дорошенко і Дятлов зчепилися між собою. Зрозуміло, що причина конфлікту була в Колмогоровій. Думаю, що Дятлов напередодні отримав рішучу відсіч від неї. Дятлов сунувся до Колмогорової тоді, коли вона вирішила повернути собі Дорошенка. Підозрюю, що той теж був не проти. Не думаю, що втомлена Колмогорова сильно вибирала вирази. Дятлов зрозумів, що Колмогорова його ніколи і не любила ", - зазначив дослідник.

Дивіться відео про іншу, більш ймовірну, версію причин трагедії на перевалі Дятлова

Нагадаємо, раніше російський дослідник Валентин Дегтерьов висував версію, що в смерті туристів є слід місцевих шаманів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на думку Дегтярьова, один з учасників експедиції Дятлова міг наніс собі таємний шифр-татуювання перед смертю.

Також "Знай.ua" писав, що на місці загибелі учасників трагічної експедиції у 1959 році був виявлений ще один труп.