Відомий російський дослідник Валентин Дегтерьов продовжує шокувати новими деталями відомої справи про так званий перевал Дятлова, де майже 60 років тому загинула тургрупа. Нещодавно з'ясувалося, що на місці загибелі учасників трагічної експедиції у 1959 році був виявлений ще один труп.

Його абсолютно випадково помітив дослідник Валентин Дегтерьов на фото, які показали потім в документальному в фільмі Гучна-справа "Гора-мерців" за 2012 рік, пише він у своєму блозі.

На думку Детерьова, у "дятлівців" міг виникнути конфлікт з місцевими "фанатиками". У нього встряли представники народу мансі, за що і поплатилися.

"Фотографія одягненого в парку (мансійська національний одяг) трупа. Тіло лежить на снігу. Ця фотографія вклеєна на сторінці з Колмогоровою (одна із жертв)", - говорить він про побачене.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Показати ще

За його словами, жінка була явно азіатського типу, худа і схожа на хлопчика.

"На лівому плечі велика забита гематома. Візуально добре помітна. Я впевнений на 70%, що неспроста полковник Коротаєв (слідчий) відкривав саме ці фотографії. Всі вони пов'язані зі справою групи Дятлова", - підкреслив дослідник.

Нова знахідка на перевалів Дятлова

Російський дослідник Валентин Дегтерьов заявив загадкову військову базу, на якій знайшли ще багато цікавого біля сумнозвісного перевалу Дятлова на Північному Уралі в Росії.

У своєму блозі він пише, що це може бути покинутий ядерний полігон.

Автор розповів, що всередині виявили сатровинні малюнки на скелях.

"Звичайно, на мій погляд, люди загинули від рук злочинців. Але, треба визнати, в цьому місці є щось неймовірне", - підкреслив він.

Дивіться: Що приховує трагедія перевалу Дятлова

Як раніше повідомляв "Знай.ua", ексгумація тіла Семена Золотарьова, одного з учасників експедиції на перевалі Дятлова в 1959 році змінила уявлення вчених про дану справу та привідкрило завісу в історію тих часів та подій.